Sayfa 62/171 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 489 - 496 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    bir aylık hedef modum olmassa yaza talip olurum. pivottan gelen hareket genelde en dibe değip düzeltir...ve testereye bağlar...pivottan gelenin hedef dibine gelirse talibim modundayım. şuan için hala süzülme modunda bana göre. bu nedenle 1.04/90krs kanalında yüklü toplamalar yapma niyetindeyim bakalım...olursa...şuan günlük gel gitlerle hala müşteri çekiyor bana göre...hacim ve volativide zayıflama olduğunda operasyon dibi görülmüş derim...
    Grafik noktaları mantıklı ama 1.20 ve altı stop loss

2.  Alıntı Originally Posted by BUGRA07 Yazıyı Oku
    Grafik noktaları mantıklı ama 1.20 ve altı stop loss
    bu operasyonun biteceği noktasında stop haklısınız. ben zaten testere modunda bir miktar toplama bir miktar alsatla günümü geçiririm. yeni küçük operasyon olana dek. büyük operasyon bana görede bitti...cücük operasyonlar için 1tl altını gösterip hafif testere git gellerini yapması lazım arada 1.20/1.40 arasına kücük oeprasyonlar çeker o günlerde...tabi olasılık bu belkide başka niyeti vardır onu yaşayarak anlıcaz...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
    Herkese selamlar
    20-21 kasım civarında 1.25 demiştim, o tarihten bu yana tam 3 kere oradan dönmüş. Bir arkadaşa da özelden göndermiştim. Ytd değil tekrarda incelemedim ama 3 kere aynı yerden döndüğü için kafamdaki teorik hareketi konfirme ettiğimi düşündüğümden bilgilendirmek istedim. Bende yok almamda, herkese bol kazançlar.
    https://imgyukle.com/i/mmmm.Ry5xXc
    https://imgyukle.com/i/mmm22mm.Ry5unt
    Ytd

4. Ben de aynı düşünüyorum, 1 tl li rakamlarda risk alınabilir, ama oraya kadar beklemek uygun olur diye düşünürüm
     Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    bir aylık hedef modum olmassa yaza talip olurum. pivottan gelen hareket genelde en dibe değip düzeltir...ve testereye bağlar...pivottan gelenin hedef dibine gelirse talibim modundayım. şuan için hala süzülme modunda bana göre. bu nedenle 1.04/90krs kanalında yüklü toplamalar yapma niyetindeyim bakalım...olursa...şuan günlük gel gitlerle hala müşteri çekiyor bana göre...hacim ve volativide zayıflama olduğunda operasyon dibi görülmüş derim...

5.  Alıntı Originally Posted by Tuncican Yazıyı Oku
    Ben de aynı düşünüyorum, 1 tl li rakamlarda risk alınabilir, ama oraya kadar beklemek uygun olur diye düşünürüm
    aralığın kalan süresi ve ocakta krşlu rakamlar göstermez ise ilk baharda metroya girilmez...haziran temmuzda fırsatlar verebilir...eğer ikinci zirve niyeti olsa idi yada var ise kesinlikle bedelli açıklaması gerekir ve bedelliden sonra yeni cücük hisselerle ikinci zirveye gider idi...henüz bir haber yok sadece hisse alım satımı ile yükseldi zirve yaptı ve düştü...benim bildiğim galipcim bir haberle bağlaması gerekir bu şelaleyi...ben bu bir aylık süreçte bir sermaye haberi bekliyom bakalım...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6. olması gereken oluyor şimdi robotlar al ver yapıyor gibi...kırmızı düşüş trendini kırmadığı takdirde geri dönüş mevcut olabilir...

3ten 1.24e dokunan şelaledeki 1.24 ten 1.64 e kadar ölü kedi sıçraması yaptı...şimdide 1.64 ten yeni dip arayışına giriyor gibi...çok umutlanmayın derim...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
    Ben Galibi tanıyorsam 2.x göstermeden geri çekmez ama hayırlısı. Tuzum kuruyken konuşmak ne rahatmış
    Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    olması gereken oluyor şimdi robotlar al ver yapıyor gibi...kırmızı düşüş trendini kırmadığı takdirde geri dönüş mevcut olabilir...

3ten 1.24e dokunan şelaledeki 1.24 ten 1.64 e kadar ölü kedi sıçraması yaptı...şimdide 1.64 ten yeni dip arayışına giriyor gibi...çok umutlanmayın derim...

aksi takdirde sabah artıya geçtiğinde kırmızı çizgiyi sert kırardı...ölü kedi zirvesinden 1.04lere kadar bir dip daha yapıp bir haber patlatabilir...haberin rengine göre yeni hareket yada 90krşlar görünebilir...bu günden bişe çıkmaz...

Sayfa 62/171 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •