Sayfa 63/171 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 497 - 504 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    aksi takdirde sabah artıya geçtiğinde kırmızı çizgiyi sert kırardı...ölü kedi zirvesinden 1.04lere kadar bir dip daha yapıp bir haber patlatabilir...haberin rengine göre yeni hareket yada 90krşlar görünebilir...bu günden bişe çıkmaz...

Siz de eskilerdensiniz. Metro da hangi teknik çalışmışki bu güne kadar. Tekniği ya da kimin alıp kimin sattığına dair argümanları ustalıkla işliyorlar.

Aslında size sorum şu? 1 ya da 2 tavanla dolup taşan ky yı gemiden atabilir. Maliyetlerin çoğu 1.30-1.80 aralıgında. Neden bunun yerine düşürüp yükselterek ky çekmeye çalışıyor. Belli ki ky nın çıkmasını istemiyor. Buradan gözü çok daha aşağılarda oldugu ya da ky ile birlikte bedelliye girmek istediği sonucu çıkarılabilir mi?

Herkese selam
    Bazı konular var.
    Galip ilk operasyona başladığında elinde sadece 90 milyon hisse vardı.
    Hisse Zirve yaptığında ise elinde 140 milyon hisse oldu.
    Şeker dede 10 milyon civarı ekstra hisse topladı.
    Yani bu yükselişle galip 70 milyon daha hisse piyasadan toplamış oldu.
    Hisse şelale olurken de yancilar yaptı bunu bana göre
    Çünkü galibin elinden sade 10 milyon hisse çıkmıştı en fazla.
    Şimdi ise her gün yeni bir operasyonla başka kurumlara sutlama yapıyor.
    Yani bana göre asıl operasyonu çekmedi.
    İlk operasyon elindeki hisseleri çoğaltmak içindi.
    Hep beraber görüp yasiyacagiz.
    İyi günler.
    Y.t.d.

GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

taşınan açıklar

4.  Alıntı Originally Posted by matrokrat Yazıyı Oku
    Siz de eskilerdensiniz. Metro da hangi teknik çalışmışki bu güne kadar. Tekniği ya da kimin alıp kimin sattığına dair argümanları ustalıkla işliyorlar.

Aslında size sorum şu? 1 ya da 2 tavanla dolup taşan ky yı gemiden atabilir. Maliyetlerin çoğu 1.30-1.80 aralıgında. Neden bunun yerine düşürüp yükselterek ky çekmeye çalışıyor. Belli ki ky nın çıkmasını istemiyor. Buradan gözü çok daha aşağılarda oldugu ya da ky ile birlikte bedelliye girmek istediği sonucu çıkarılabilir mi?

ustad oncelikle teknige uymaz fikrine katilmiyorum bak 1.64ten gelen cizgiye adam itinayla o cizgiye surtune surtune dusurmus tahtayi. bedelli yaparmi yada ne yapar tabiki bilmek imkansiz lakin bir haber dusecek bana gore bu onumuzdeki 1 aylik surecte...biz ky.lerin en buyuk hatasi şu adam iki tavan yapsa elindeki mali toplar ky.nin gibi...oysa adamin malinin maliyeti sifir..myani kagitta kendinde kasada...ustelik 50krs ile 1.40 arasi 3/5yil topladi onceki operasyonda sattiklarini...e simdi adam 3tl yaparken ve dönüste az mal cakmadi...ky.yi kucumsemeyin gunluk 50/100/200bin tl lik tread edenler var icerde hapsolup satamayan...onlarin malini neden yukardan alsin salakmi galipcim. assagida testere yapar biktirip alir ona kagitmi yok operasyonluk baska yerde oyalanir
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    ustad oncelikle teknige uymaz fikrine katilmiyorum bak 1.64ten gelen cizgiye adam itinayla o cizgiye surtune surtune dusurmus tahtayi. bedelli yaparmi yada ne yapar tabiki bilmek imkansiz lakin bir haber dusecek bana gore bu onumuzdeki 1 aylik surecte...biz ky.lerin en buyuk hatasi şu adam iki tavan yapsa elindeki mali toplar ky.nin gibi...oysa adamin malinin maliyeti sifir..myani kagitta kendinde kasada...ustelik 50krs ile 1.40 arasi 3/5yil topladi onceki operasyonda sattiklarini...e simdi adam 3tl yaparken ve dönüste az mal cakmadi...ky.yi kucumsemeyin gunluk 50/100/200bin tl lik tread edenler var icerde hapsolup satamayan...onlarin malini neden yukardan alsin salakmi galipcim. assagida testere yapar biktirip alir ona kagitmi yok operasyonluk baska yerde oyalanir
    Yazdıklarınızın neredeyse tamamına katılıyorum. Bir husus dışında. 14 senedir metro ile olan hukukumuz devam ediyor. Siz de bilirsiniz ki 3 üstüne hiç atmamıştı.En son 1.60 dan çevirmişti. Bu yükselişin altında ciddi bir gerekçe aradık ama bulamadık. Neden hep yerinde sayan kagıt tek gelişme olmadan bir anda 3 küsür oluverdi.Bu beklenen haber(sizin de beklediğiniz) bir satış birleşme ya da devir söz konusu ayrıca zaman daralmış ise ky silkelemek için elinden geleni yapacaktır. Bıktırıp toplamak uzun sürer. Ama yükseltip toplamak çok daha az zaman alacaktır. Haa zamanla ilgili sorunu yoktur.Bedelli açıklayıp bir de oradan voleyi çakmak istiyordur. Gercekten suni bir yükselmedir o zaman amenna!

6. ilk bomba avgyo da patladi...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Şimdi neler olacak hep beraber göreceğiz.
     Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Herkese selam
    Bazı konular var.
    Galip ilk operasyona başladığında elinde sadece 90 milyon hisse vardı.
    Hisse Zirve yaptığında ise elinde 140 milyon hisse oldu.
    Şeker dede 10 milyon civarı ekstra hisse topladı.
    Yani bu yükselişle galip 70 milyon daha hisse piyasadan toplamış oldu.
    Hisse şelale olurken de yancilar yaptı bunu bana göre
    Çünkü galibin elinden sade 10 milyon hisse çıkmıştı en fazla.
    Şimdi ise her gün yeni bir operasyonla başka kurumlara sutlama yapıyor.
    Yani bana göre asıl operasyonu çekmedi.
    İlk operasyon elindeki hisseleri çoğaltmak içindi.
    Hep beraber görüp yasiyacagiz.
    İyi günler.
    Y.t.d.

8. dün 1.64 den gelen düşen trendi kırma girişimi yapmış daire içi baş göstererek. fakat tekrar düşen çizgide kapamış. bu arada formasyon olarak bir doji oluşumu var eger düşen trend çizgisinin üstünde 2/3 günlük kapanış yapar ise ozaman yeni bir atak yapabilir de. fakat düşen trend çizgisinin altında seyrettiği sürece yeni dip arayabilir...

Sayfa 63/171 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •