Sayfa 65/171 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 513 - 520 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1. 0.50 kuruş nedir senini için , zaten bunların arsalarıda var Kanal İstanbul projesi civarlarında ...

2. Gelmişini geçmişini ssss.....itleri yarım gün 32-33 çalıştırdınız 32 kapattınız şerrr......

3. Cuma-pazatesi-salı kağıdın anasını bellediniz şimdide milletin aklıyka mı oynuyorsunuz ............çocukları

Görücez
     Alıntı Originally Posted by matrokrat Yazıyı Oku
    Sizin hipotez hiç mantıklı gelmedi. Yıllar sonrayı yorumluyorsan o başka! Herkese malı dağıtıp yukarı yönlü bir operasyon yapması aklı selim bir seçenek gibi durmuyor. Hiç olmadığı kadar mal dağıttı. Alıcıların coğu bit pazarı müşterisi..
    Teselli bulacağım diye ütopik hayallere kapılmak sağlığa iyi gelir. Ben beceremiyorum böyle şeyler
    GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bir hisse metro gibi patron hissesi ise ve mal kendisinde yüklü ise.
    Bir operasyon çekmeden önce o malı dağıtır arkadaşlar.
    Dağıtır ki hisse zirvelere giderken farklı kurumlardan rahatlıkla cikabilsin.
    Sadece metroda mal olsa ve hisse yükselişe başlasa galip metrodan mal çıkmaya başladığında burda kimse kalmaz.
    Aklın yolu birdir!
    Akıllı adamı severim!

GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Dün açıkçıları kıstırdı.Onlar da son saatlerde mallandılar.

Bugün yukarı çekip zararı kâra dönüştüreceklerdi.
    Ama Galip sıktı ,sıkıştırdı,kapana kapattı.
    Kısaca ben varım ve benim çöplüğümde başka horozlar ötemez dedi.
    Yukarı mı gider aşağı mı bilemem.
    Bildiğim bir şey varsa merhametsiz kapitalistin teki.Acımaz.
    Kaybetmeyi göze alan kazanır.

7. saatlik oluşum görüntüsü eksi artı olasılıklar mevcut...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. 15dklık kısa oluşumda 40 denemesi yapabilecek gibi bir göstergesi var lakin destekte dutunur ise ancak ! şuan sürtüne sürtüne zamanı geçiriyor desteğe...eğer 34 ü kaldırırsa niyeti 40a dokunmak diyebiliriz ancak....şuan 33de top çeviriyor 32 ve 34 e 1.5m yığmış...

bakalım...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 65/171 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •