Sayfa 67/171 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 529 - 536 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

Ben de biraz meyili tahayyül etmek istiyorum. 10k ky 10k lot alsa 100 milyon. 5k alsa 50 milyon. Her seans odasında en az 2 müdavimi vardır. Koza lara talip oldugunda hisseyi 45-55 kuruştan 1.12 lere getirmişti.Malum ceo şirketi küçümseyince galip hisselerinin bir çoğunun piyasa değerini yükseltip ona cevap vermişti. Neden bunu anlattım. Dedim ki güçlü gösterirken bile 1 in üzerine zor atabilmiş.Ve o dönem yargıtay kararı bozmuştu.Çok daha iyi bir konumdaydı.Hisseyi bilindik adreslere değil de yazıya başlarken hesapladıgım ky ya dağıtmış ise sebat etme eşik değerlerini yükseltmek gerekiyor

2. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    Alışlar karışık pizza

4. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. genel takas saklama verisi paylaşabilecek arkadaş varsa seviniriz. son görüntüyü anlamaya çalışırdık
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    genel takas saklama verisi paylaşabilecek arkadaş varsa seviniriz. son görüntüyü anlamaya çalışırdık
    ...

SM-C9000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Aylık değişim

SM-C9000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. tskler borsa44 ustad
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 67/171 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •