Sayfa 68/171 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 537 - 544 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1. Herkeste kafalar çok karışık,ne yapacağı belli değil.. kimi tekniğe göre gider diyor kimi de gel gel yapıyor döşiyecek diyor.. ama benim bildiğim 35 kırarsa devam 30 kırarsa stop

Alıntı Originally Posted by alpialp Yazıyı Oku
    Herkeste kafalar çok karışık,ne yapacağı belli değil.. kimi tekniğe göre gider diyor kimi de gel gel yapıyor döşiyecek diyor.. ama benim bildiğim 35 kırarsa devam 30 kırarsa stop
    Kareteci Kankasına yardımcı olacak diye aklımdan geçti biran...(Yazdıklarım al sat tut tavsiyesi değildir) Herkese, Bilançoya göre (Şeffaf), tam rekabete ve gerçek bilgilere göre hareket eden bir 2020 yılı temenni ediyorum.

3. Selamu aleyküm arkadaşlar..
    Kolay gelsin

4. K.V. görünümde bayrak dikmeden geri sert dönmesi gelenegine pek uygun değil ama ginede belli olmaz tabi...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Galip öztürk Rus mafyasından kaçarak Ermenistan a sığınmış. Bir yerden duymuştum Google arayınca bir haber kanalında daha karşıma çıktı.

6. Ermenistanda gebertsinler hiç olmazsa onca garibanın borsada parasını söğüşleyemez artık...

7. bu haber iki tane adi pek duyulmamis iki internet haber sitesi disinda hic biryerde yayinlanmamis...bu arada haber 2 gun onceye aid...haberin detayinda gurcistan basbakaninin araya girdigi ve kan parasi karsiliginda kumarhane ve otele ortak olundugu yonunde detay gecmisler...fakat bu normalde etkili bir haber bilindik ajanslarin bunu 2 gundur es gecmis olmasi benim kafami gercekligi konusunda karistirdi...biraz supeliyim bu haber konusunda...guvenilir ajanslardan teyit edilene kadar detayi soru isareti...sadece sosyal medyasinda 2 gundur fotograf paylasmamis bu bir problem yasanmis olabilecegine isarette olabilir...bakalim cikar kokusu...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. Ulan galip iti hiç mi hiç bir tane bile sevenin yok. Ne PC birisinki herkes it yoluna gebermene dahi swvinecwkler, adam olsanda milletin ahını almasan, diyeyim bu iti oralarda birgün gebertirler, buradaki mallarında avuksti cengiz miydi adı neydi o konar.

Sayfa 68/171 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •