Sayfa 72/171 İlkİlk ... 2262707172737482122 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 569 - 576 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1. Açıga satmak içinde olur yani Ahmet efendi Açıga hisse satmak isterse aracı kuruma basvurur Açıga satmak için aracı kurumda Açıga satımın yapıla bilmesi İcin diyer müşterilerini arar onlardan ödünç hisse ister belli bir komisyonla alır belli birkomisyonla satar bu işlem yüzlerce Ahmet efendi için böyle işler bazen aracı kurumlar bu işi illagalde yapar aracı kurumumuzda pörtföy yöneticiniz varsa tüm alım satım yetkisini yöneticiye verirseniz onlarda ödünç verebilirler en basit şekliyle bu
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. Yanlış kişiyi aramışlar genelde galibi ararlar bu hisse senedi için o ödünç verir onlara söyleseydin beni niye arıyorsunuz gidin gaipten isteyin onda deve yüküyle mal var o size verir sonrada her türlü kazanır

3. benden bukadar dostlar 35ten vedalastim. kucukte olsa bayragi dikti...giderse bol sans donerse ugrarim...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. Bu ne yav 300 500 bin lotlar havada uçuşuyor ben bişey anlamadım fikri olan yazarsa bide galip yolunu mu kaybetmiş yönünü mü mafyadan mı kaçmış mafya mı kaçırmış böyle söylentiler var nedir aslı astarı var mı acaba

taşınan açıklar

mtryo 'dan çıkış varsa umarım paralar buraya döner.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

7. alım fırsatı

Alıntı Originally Posted by ^^YİGİT BARAN^^ Yazıyı Oku
    mtryo 'dan çıkış varsa umarım paralar buraya döner.

ben bugün biraz aldım. bence dönüş sinyali oluşturuyor. hedefim 2 lira üstü

8. twetercilar metro reklami yapiyor dikkat edin mal yediriliyor hala acigabislem cok fazla acik islemle tahta kalkip iniyor...adam 6 hisse yazmis 6 sinada guvenim tam demis biridi memsa gulen mi aglan mi...resmen dassak geciyolar saftirik ky. ile...bistte yabanci destegi yok yerlide bir yere kadar yani bisti bir sallayacaklar ocakta...metroda payini alir bu zelzeleden...duygusal bag kurmamak lazim...bu arada galipcim kayip hala...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 72/171 İlkİlk ... 2262707172737482122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •