Sayfa 77/171 İlkİlk ... 2767757677787987127 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 609 - 616 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. Galip Bi el at şu kagıda şu spekleride Bi tokatla Bi bok beceremiyorlar
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

3. bistte bir çok kağıdın kısa vadeli grafikleri doyma egiliminde, bir düzeltmeyle daha hoş yerler görülebilir fakat çoğu kağıt düzeltmesiz ivmeleniyor gibi...buda tehlike işareti dikkatli olmakta fayda var fakat mevsimsellik açısından mart sonuna kadar bist ve kağıtlarda istisnalar haric bir miktar düzeltme sonrasında iştah sürebilir...fakat nisandan sonra tehlike çanları ve piyasanın negatifi görme egilimi artacaktır...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. 1.42 geçerse alınır , ytd

5. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Kademelere alıp satıyorlar. 1.40 üzerinde tutunamadığı sürece sıkıntı.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

7. Spek 1.35-1.40 arasi gidip geliyor, ne yaptigini cozemedim, endeks 115 bine cikti bu nerelerde? Endekste kar satislari olursa bu ne yapar acaba? Bence nakitinizi biraz kenarda bekletin, metro grubuna guven olmaz, ytd

8. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/805859

Ne anlama geliyor Metro cular?

Sayfa 77/171 İlkİlk ... 2767757677787987127 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •