Special Days Image
Sayfa 78/171 İlkİlk ... 2868767778798088128 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 617 - 624 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

önemli bişey değil zaten 17.15 te gelmiş seans içinde

2. Dün 4.5m civarı açıga satış olmuş...özellikle son günlerde bollinger orta çizginin üzerinde kapanış yapamıyor olması bollinger alt çizgiye yönelim ihtimalini canlı tutuyor...eğer bollinger orta çizgi üstü kapanış olur ise 1.5lere kadar uzama ihtimalinden bahsedilebilinir...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. 1.38 ustunde kaldıkça yön yukarı 1.40 ustune atıp kalırsa 1.46-1.50 ve 1.64 test etmesi muhtemel olabilir ytd

5. dün galipçim çok açık yapmıştı bu günde hızlı hareketleri sanki açıga meyilli işlemler kokusu gibi...bide anlıkta 38e 3m destek atmış mal pazarlama göstergesi bu bana göre...bu gün mepeti tavşan yaptı diğer kağıtlarında açık işlem yaptı muhtemelen...bu arada metro yatırım aracılığıyla aldığı malları gün içi geri satıyor çoğunlukla yani gün sonu kap fifti fifti çıkıyor...ginede belli olmaz galipçimin sağı solu

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6. saglikli mutlu yillar dostlar...

8. Halen kağıdı gevdiriyor ***...

Sayfa 78/171 İlkİlk ... 2868767778798088128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •