Sayfa 86/171 İlkİlk ... 3676848586878896136 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 681 - 688 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1. bu gunde batum almis...acaba avgyo daki gibi bir miktar batum uzerinde yukseltip bedelli haberimi verecek piyasaya...kim bilir yasayip teyit edece ama iki gundur batum aliyor gibi...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. genel takas verisi geldi...100m metroda + 18m sekerde yani 120 galipcimde aleni, birde aleni olmayan araci diger kurumlarin herbirinde o kurumun saklama oraninin %3/5 i arasinda bulundugu kanisindayim...yani ky. orani henüz yuksek degil...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. ciddi bir para girisi yok fakat acik islem bir miktar azalmis...yabanci orani iki gun onceye aid fakat ufak artis yansimis...

4. Paylaşımda bulunan arkadaşlara teşekkür ediyorum.
    Galip en son dip hareketini 1,48 de yaptı.
    Yani 1,48 e kadar kasayı doldurması lazım.
    Yabancıların 2 gündür hissede olması hayra alamettir inşallah.
    Vahşi kapitaliste kalırsak işimiz zor ama imkansız değil.
    Yarın bakalım nereye kadar gidecek?

5. yabancı oranı

Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    bu gunde batum almis...acaba avgyo daki gibi bir miktar batum uzerinde yukseltip bedelli haberimi verecek piyasaya...kim bilir yasayip teyit edece ama iki gundur batum aliyor gibi...

avgyo daki taktik burada da aynı. yabancı takası çok hızlı yükseliyor. umarım burada operasyon uzun soluklu olur. benim beklentim 2.5 liralara oturup yataya bağlayacak. sonrasında beklentiyi artıracak bir haber patlatır ve 3.5 - 4 arasına getirir bu arada gelene de malı verir.

6. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. bu bist coşkusuyla çoktan bollinger orta çizginin üstüne atmalıydı kendini fakat şuan için 34e yıgıyor satışı...

8. gemiyi batumdan yurtuyo gine...

Sayfa 86/171 İlkİlk ... 3676848586878896136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •