Sayfa 88/171 İlkİlk ... 3878868788899098138 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 697 - 704 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1. bir miktar para girisi olmus....

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. galipcim kurumlarini kullanmadan avgyo daki taktikle kaldiriyor batumdan cekiyor alimi...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. yabancı oranı

Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    galipcim kurumlarini kullanmadan avgyo daki taktikle kaldiriyor batumdan cekiyor alimi...

süper gidiyoruz. yabancı takası % 5 i geçince yükseliş çok hızlanacaktır. yabancı oranı %10 üzerinde oturtup hisseyi 2-2,5 aralığına oturtacak. saçma bir bedelli gelmezse . yabancı takasını takip etmeye devam ederim. yabancı %20 üzerine atarsa yükseliş 2.5 da kalmaz . en az 4 olur. şu an için benim senaryoma göre gidiyor. avgyo daki gibi. orada erken vedalaştık ama bu sefer bedelli gelmez umarım da biraz para kazanırız

4.  Alıntı Originally Posted by r.elmali Yazıyı Oku
    süper gidiyoruz. yabancı takası % 5 i geçince yükseliş çok hızlanacaktır. yabancı oranı %10 üzerinde oturtup hisseyi 2-2,5 aralığına oturtacak. saçma bir bedelli gelmezse . yabancı takasını takip etmeye devam ederim. yabancı %20 üzerine atarsa yükseliş 2.5 da kalmaz . en az 4 olur. şu an için benim senaryoma göre gidiyor. avgyo daki gibi. orada erken vedalaştık ama bu sefer bedelli gelmez umarım da biraz para kazanırız
    ustad metroda %20 60milyon lot demek bana gore imkansiz...%5 civarini gosterse bile fiyati 1.6lara getirme yetisi var lakin takip edecez bakalim nezaman su koyuverecek son 3 gundur alim yonunde net batum izi var...bilancoya dek spekule edebilir arada git gellerle...ben yaza krs yada 1tlye yakin gireriz diye dusunuyorum ki ben o gunlerde nakitte olacagim muhtemelen agustos gibi metro grubundan inceleyip birini secer alirim...bence şuan ki fiyatlamalarin bir cogu 3 aylik gecici...galibin hic bir kagidi surekli olarak 2tl ustune oturmaz bumerang gibi yukari cikar geri 1e yaklasir...

5. %10 yabancı oranını kesin bekliyorum. hedef fiyatım 2.50 ancak. bu arada hisseleri satamazlarsa ben yabancı takasını takip ederim yabancı takası artmaya devam ederse yükseliş sürer ve bir haber patlatıp malı boşaltırlar. neyse bu da benim senaryom. % 20 yabancı takasına ulaşır mı dersen şu aşamada bence de uzak ama izleyeceğiz.

bence küçük yatırımcı pek kalmadı ve çoğunun elinden malı aldılar. bu saatten sonra küçükler daha önceki yükselişten yandığı için bulaşmayacaktır. umarım bulaşan olmaz biz de yükselişimize bakarız.

6. bu arada ne demisler teknige kesin sanma tekniksizde kalma son 3 gundur hamile boga sinyali algilandigini ve sinyalin teyidi icin 3 gun 28 uzeri kapanisin boga ihtimali icin teyit niteligi tasiyabilecegini belirtmistim...bu gun 35 kapayarak bogaya destekleyecek bir al sinyalide verdi sistem...tahta yapicinin teknigi tuzak olarak kullanip sistemi yanilttigi yada aksi hareket ettigide oluyor elbet...ornegin metronun son 15 sinyalinin 4ü karavana cikarken 11sinyal al yada sat yonunde dogru cikmis...bakalim bu al sinyali tuzakmi gercekmi cikacak...umalimda bist yarin buyuk bir kar satisi yasamasin...

7. veriler hep pozitif degil, bir yandan batumdan alim yazarken bir yandanda acik yapmis hacmin %12siyle...

8. illim hocam, teknik olarak dirençleri nerelerde görüyorsunuz

Sayfa 88/171 İlkİlk ... 3878868788899098138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •