Sayfa 74/171 İlkİlk ... 2464727374757684124 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 585 - 592 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1. gozunuz aydin galipcim batumda otelde yüz gostermeye basladi...problem varmiydi mafya haberi uydurmamiydi bilmiyorum ama o konu simdilik raf...
    Son düzenleme : illim; 21-12-2019 saat: 07:25.
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    gozunuz aydin galipcim batumda otelde yüz gostermeye basladi...problem varmiydi mafya haberi uydurmamiydi bilmiyorum ama o konu simdilik raf...
    Evet haklısın gözümüz aydın Rus mafyası her şeye el koymuş.

4.  Alıntı Originally Posted by ayhanarda Yazıyı Oku
    Evet haklısın gözümüz aydın Rus mafyası her şeye el koymuş.
    https://trhaber4.blogspot.com/2019/1...asndan-da.html

5. bir site daha vsr iki site haric bu haberi teyit edemedim ben ama bir hafta yokolmustu biseyler yasanmis ama konuyu neye bagladilar muallak. neyse bizi baglamaz
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6. kap'ta milyon milyon satım haberi var. bu milyonları sen ben gibi küçük yatırımcının aldığını düşünmüyorum. vardır bunların bir düşündüğü yine. Bende metro yok ama alacak olsam buralar çok iyi yerler. En azından 1,25te ikili dip yapmış. stop seviyesi belli ve çok yakın. (yatırım tavsiyesi değildir. )

7. Galip mtryo dan boşalttıklarını metroya yükle bakalım

Bugün 1.36 kalkarsa belki bir iki kademe yol alıp artı kapatabilir.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

Sayfa 74/171 İlkİlk ... 2464727374757684124 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •