Sayfa 169/171 İlkİlk ... 69119159167168169170171 SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1. Elimde bir miktar var, en azından kardayken çıkayım mı bilemedim, Bilanço tahmini olan arkadaşımız var mı?

2. Sermayenin üç katı ozsermaye, kar desen oda mevcut üstüne deferlemeden gelecek Özkaynak artışı ile muhtemelen 1e10 ozsermaye artışı ve bu fiyatlarda kalacak hiç sanmiyorum

3. Anlaşılan bu hissede kimse kalmamış. Milleti soyup soğana çevirip kanını emdiler. Çok güzel temizlik yaptırarak. Çok kişinin bedduası var üzerlerinde. Yeni bir operasyonun habercisi gibi son 2 aylık işlemler. Dolu dolu topladılar. Bakalım nereye kadar götürüp yeni atlayanlara malı kitleyecekler.

4. Sabahleyin Mepet i almaya çalıştım , tavan oldu. Alamadım. Ben de , Metro ya , 2,20 den yumuldum. Nasıl olsa Mepet in sahibi Metro.
    Ondaki artış , illaki Metro yada yansır diye düşündüm.

5. 20 yıldır kağıdı 1 TL lerde tutmanın nasıl bir mantığı olabilir ki !! Yazık günah, şirkete de , yatırım yapanada , prestijlerine de yazık ! Borsada değerine değer katıp isminden daha iyi söz ettirmek varken , bu halleri gerçekten yazık ! O 1 e 30-50 kat yapan şirketlerden ne eksiği var ! Eksiği yok fazlası var , Galip Öztürkün bir adı ve karizması var borsada ama Metro 20 senedir 1-2 TL lerde. Üzücü , birlerde mağdur oluyoruz , şirketin marka değeri , ismi de !...

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    galip öztürk gürcistanda içerde...
    metro dışarıda, çok pis sopa yemiş.. 1.31 desteği halen test edilmemiş..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

7. Avtur Avgyo bunlardan biri yükselir bunlar olmazsa metro gider
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

8.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Avtur Avgyo bunlardan biri yükselir bunlar olmazsa metro gider
    Niye . bunlardan biri yükselir ?

Hepsi birden de düşebilir belki
    Belki de hepsi birden yükselir.

Cuma günü Avtur u darma duman ettiler
    1 ayda verdiğini 2 günde geri aldı.

Aynı şekilde Avgyo. yu da fena hırpaladılar.

Sayfa 169/171 İlkİlk ... 69119159167168169170171 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •