Sayfa 144/171 İlkİlk ... 4494134142143144145146154 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    evet üstadlar ilk girdiğimde belirtmiştim ben kısa vade tepkileri almak için tahtalara giren biriyim....fakat olaki uzun vade elimde kalırsa diye genel analiz lerini de incelemekteyim...2.10 ortalama lı lotumu 2.17 diden galipcime iade ettim...umarım orta vadecilerin de hedefleri gerçekleşir...herkese bol şans...
    Hocam tam kanala girdi tilki.sen kaçtın..hayırlısı olsun.
    31-32 ilk satış yerim olur..keyfi bilir.
    Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Black Diamond Yazıyı Oku
    Öngörü ayrı şey ,sallama ayrı şey .
    Neyi gördüm mü ?
    Dün neyi gördün de 1.70 yazabiliyorsun
    Onu merak ettim .
    Varsa bir bilgin ,temel analizin onu paylaş da yararlanalim.
    Bu durumda yaptığın boş bir saçmalama gibi oluyor .

MI 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    gördünmü ışık göründü 1,70 e yolculuk başladı

3.  Alıntı Originally Posted by Adana44 Yazıyı Oku
    gördünmü ışık göründü 1,70 e yolculuk başladı
    Sallıyorsun yine ne diyeyim ki.
    Sorumu bile anlamamışsın..neden 1.70? Neyi gördüm mü? Analiz nerde..sadece sallıyorsun yine..
    Kağıdın tekniği belli..çizersin çizgini ki çizsen 1.90 lar kuvvetli destek olduğunu görürsün.
    Destek kırılır tekrar çizersin 1.50leri görürsün..kağıt 1.50 yi de görür 1 i de..endekse göre görür.
    Rüyaya yat bakalım ne göreceksin:

4.  Alıntı Originally Posted by Black Diamond Yazıyı Oku
    Sallıyorsun yine ne diyeyim ki.
    Sorumu bile anlamamışsın..neden 1.70? Neyi gördüm mü? Analiz nerde..sadece sallıyorsun yine..
    Kağıdın tekniği belli..çizersin çizgini ki çizsen 1.90 lar kuvvetli destek olduğunu görürsün.
    Destek kırılır tekrar çizersin 1.50leri görürsün..kağıt 1.50 yi de görür 1 i de..endekse göre görür.
    Rüyaya yat bakalım ne göreceksin:
    grafik çizgi teknik borsa da tutsa herkes zengin olur. agalar iflas eder di. ama tam tersi oluyor. teknik grafik boş. çiz bakalım metro kaç olacak. ben hisselerime güveniyorum. önce 1,70 sonra 3,5-4.0. Hodri meydan grafik çiz teknik borusu çal. hekes er meydanında ikimize baksın kimin dediği olacak. Sonra da kıvrma yok endek düştü yok ABD oldu. şu olmasa bu olmasa teknik turardı türküsü çağrma . ABD AB Biden suriye libya akdeniz ege herşeyi hesaba kar çiz bir teknik grafik boyunu posunu görelim. yatırım tavsiyesi değil. benimki sadece hisssssssssss

5.  Alıntı Originally Posted by Adana44 Yazıyı Oku
    grafik çizgi teknik borsa da tutsa herkes zengin olur. agalar iflas eder di. ama tam tersi oluyor. teknik grafik boş. çiz bakalım metro kaç olacak. ben hisselerime güveniyorum. önce 1,70 sonra 3,5-4.0. Hodri meydan grafik çiz teknik borusu çal. hekes er meydanında ikimize baksın kimin dediği olacak. Sonra da kıvrma yok endek düştü yok ABD oldu. şu olmasa bu olmasa teknik turardı türküsü çağrma . ABD AB Biden suriye libya akdeniz ege herşeyi hesaba kar çiz bir teknik grafik boyunu posunu görelim. yatırım tavsiyesi değil. benimki sadece hisssssssssss
    Sen yine anlamamışsın
    Ben tekniği örnek olarak verdim.bu kağıtta zaten patronun nakiti tekniği çizer..
    Ben her fiyattan alır satarım.1.9x lara dokundu aldım kapanışta sattım örneğin.yani demem onu şartlar değişken olduğu sürece fiyat da değişir.önemli olan dalga üstünde durabilmek.yoksa öyle beklersin aylarca.
    Pes ettim adanalı..hislerinin götürdüğü yere git sen

6.  Alıntı Originally Posted by Black Diamond Yazıyı Oku
    Sen yine anlamamışsın
    Ben tekniği örnek olarak verdim.bu kağıtta zaten patronun nakiti tekniği çizer..
    Ben her fiyattan alır satarım.1.9x lara dokundu aldım kapanışta sattım örneğin.yani demem onu şartlar değişken olduğu sürece fiyat da değişir.önemli olan dalga üstünde durabilmek.yoksa öyle beklersin aylarca.
    Pes ettim adanalı..hislerinin götürdüğü yere git sen
    Biz neden Amerika'daki gibi orgutlenmiyoruz ? Bizler galip Öztürk'un kopegimiyiz yıllarca insanları sömürdü halen sömürüyor. Örgütlenmek lazım arkadaşlar herkes bı ses versin

7.  Alıntı Originally Posted by aycesss Yazıyı Oku
    Biz neden Amerika'daki gibi orgutlenmiyoruz ? Bizler galip Öztürk'un kopegimiyiz yıllarca insanları sömürdü halen sömürüyor. Örgütlenmek lazım arkadaşlar herkes bı ses versin
    Ya kardeş n örgütü sen bilmiyonmu galip spekülatör. Bilmen lazım. Kural şu zararına satmayacan, eninde sonunda sıra bize gelecek. Sıra bize niye gelmiyor, çünkü sürekli birileri alıyor aldıkça da yükseltmiyor. Toplamadan çıkmaz almayacan bekleyecen. Ha ne zaman alınır iyi bir düşüş, oda 1.71 yoksa sen aldıkça o satar eninde sonunda indirir ve toplar. bu sadece tahmin yatırım amaçlı açıklma değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by Adana44 Yazıyı Oku
    Ya kardeş n örgütü sen bilmiyonmu galip spekülatör. Bilmen lazım. Kural şu zararına satmayacan, eninde sonunda sıra bize gelecek. Sıra bize niye gelmiyor, çünkü sürekli birileri alıyor aldıkça da yükseltmiyor. Toplamadan çıkmaz almayacan bekleyecen. Ha ne zaman alınır iyi bir düşüş, oda 1.71 yoksa sen aldıkça o satar eninde sonunda indirir ve toplar. bu sadece tahmin yatırım amaçlı açıklma değildir.

Kan emici ******** galip yine başka başka insanların canını yakmaya devam ediyor. Dilerim Allah'tan kime ne yasatmiş ise aynısını kendisi yaşasın. Çoluk çocuğu değil

Sayfa 144/171 İlkİlk ... 4494134142143144145146154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •