Sayfa 159/171 İlkİlk ... 59109149157158159160161169 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1.  Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Okuduklarından bunu mu çıkardın. Allahım ben kimleri muhatap alıyorum ya...

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...
    töbe töve... sazan akıllılarla ... laf cambazlarıyla uğraşamam... neyse acın varmış ne bileyim senın 2tl ucuz diye metroya girdiğini....stop
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    adam olacak çocuk 1.29 ve üzeri..
    haftalıklarda 15 Marttan bu yana 1 kere dahı al sinyali vermemeye özen göstermiş.. günlükteki 1.29 seviyesini biraz daha aşağı çekilebiirl.. 1.25 gibi üzerine çıkıp 2 gün kalırsa teknik bir incelemeyi hakkeder.. tabi bunun için haftalıkta 1.13 altı kapanışlar yapmamak şartı ile..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

3. Teşekkürler gardaş...
     Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    haftalıklarda 15 Marttan bu yana 1 kere dahı al sinyali vermemeye özen göstermiş.. günlükteki 1.29 seviyesini biraz daha aşağı çekilebiirl.. 1.25 gibi üzerine çıkıp 2 gün kalırsa teknik bir incelemeyi hakkeder.. tabi bunun için haftalıkta 1.13 altı kapanışlar yapmamak şartı ile..
    AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
    heryer kırmızı....
    bu +2,63%....

5. Galip bey 18 den dolar bozup almadıysa bi şey bilmiyorum bu yazı da burda kalsın.
    YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ

1.25 ve 1.29 dövülmüş.. sıra geldi karaağaça 1.33
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

7. Bugünkü işlemler inanılmazdı. Şanına yakışır hareketlerdi. Borsa düşerken üç tavan borsa çıkarken taban. Yalnız o tabandan 20 milyon lot işlem yapması gözümden kaçmadı. Ben 1,33 den bir milyon lot almak için beklemedeyim. Galip verirse ne ala vermezse güle güle. Bir saniyede 9 kademe tabana malı basmak. Bi firildiklar dönüyor. Bekleyip göreceğiz.

8. Galip dayı 1,33'e senden 1 milyon lotu bekliyorum. ha gayret.

Sayfa 159/171 İlkİlk ... 59109149157158159160161169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •