Special Days Image
Sayfa 90/171 İlkİlk ... 40808889909192100140 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 713 - 720 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. suan ustler dolu altlar bos gibi...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku

32 dedim ama 33 de olabilirmiş daha ince bakınca...onaya da dokundun daha derdin ne oyalanıyon 34/35te ki...illa milleti gerecek adam gerginlikten besleniyor

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. Sallıyor.Düşen olur mu?

6. Dün alan , yatırım finans ,Gedik,teb koyuyor

7. Ne uyuz hisse..
    Endeks uzaya çıktı ,bu hâlâ patinaj yapıyor

8. bu hareketini daha önce yaptı vermedik 2.70 2.80 şimdi burda şursuzca bekliyorum bakalım ne olacak

Sayfa 90/171 İlkİlk ... 40808889909192100140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •