Sayfa 106/171 İlkİlk ... 65696104105106107108116156 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 841 - 848 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    cemas ımızıda sattık galipçim artık salmanı bekliyorum panik bir gün de 39 ve 34 den ensendeyim oluşan kamaya bayrak takmadan dibine gitmez bana göre...galipçimin şelale öncesi bayrakları meşhurdur...henüz mevsimsellikte 1 ayı var bu 1 ay içinde bayrakı takar diye düşünüyorum...desteğe gelsin aranızdayım...

Cemaşı satıp buna yüklenmen hata olur hocam demedi dedeme

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by AVRASYA Yazıyı Oku
    Cemaşı satıp buna yüklenmen hata olur hocam demedi dedeme

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    cemasın sahibini sevmiyom üstad yüklü girdim yeter kaarı aldım; galipçimin nabzının atışına hakimiz ;) birbirimizi biliyoz yıllardır...hem daha erken panik gün kolluyorum sadece ful nakitte beklemek lazım bazen...suriye meselesi, libya global meseleler vesaire birde ilk bahar tahtaların mal çakma dönemi derken panik gün çok olur...

zaten bu mevsimde büyük hayaller kurarak tahtalara girmek saflık olur...sadece kısa vadeli grafik hareketleri için gir çık maksatlı düşünmek lazım...yoksa bir sabah şelale başlar bist in öncülüğünde bir bakmışsınız yaz boyunca zararı kurtarma derdine düşersiniz...ama şuan için erken zirvede testere modu 1/2 ay sürer...nisan sonu mayıs başı amman diyorum sadece...piyasa olumsuz haberi görme egiliminde olur...şuan için piyasa elindeki malları satmak isteginde olduğu için olumsuzlara göz kapayıp olumluları görme egiliminde...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. finansal raporlar geçen yıl 26.02.2019 da açıklanmış eğer benzer bir planı varsa haftaya finansalları sergileyebilir....otel alımından dolayı 2018 yıllık bilançosunda baya zarar yazdırmıştı...muhtemelen 2019 yıllığı oldukça pozitif gelecek...haftaya metroyu bilanço haberini speküle ederek hafif hareketlendirebilir diye düşünüyorum...şuan baskı modunda...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. bist yükseliş desteği yani 118.8xx koruyamassa yükseliş trendi son bularak düşüş trendine girebilir...dikkat etmekte fayda var bist için yukarda kazanç yüzdesi azalırken aşağıda zarar yüzdesi arttı...bist 118.8xx destek ve 123.4xx direnç...tabi galipçim özelinde tahtalarında ne yapar kimse bilemez...fakat panik yaptırmak isteyeceği kesin...

5. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6. Emeğine sağlık İllim kardeş.
    Hoş geldin...

7.  Alıntı Originally Posted by asuzm Yazıyı Oku
    Emeğine sağlık İllim kardeş.
    Hoş geldin...
    hb ustad. bu gun sembolik 42 den aldim azcik malsız yorum yapmayi etik bulmadigim icin... lakin asil miktari 34/39 arasi gelirse dusunuyorum...haftaya harekete gebe gibi...bakalim galipcim hg diyecek mi hoş bu gun ki alimim onu titretmez 40 altina sarkinca titretip kendine getirecem ;)

8. kaat hala toplu gibi...

Sayfa 106/171 İlkİlk ... 65696104105106107108116156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •