Sayfa 109/171 İlkİlk ... 95999107108109110111119159 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 865 - 872 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1. La galip üç ayda sattıgın 30 40 milyon lotu toplayamadın gitti araya Bi korona vürüs Bi kuzey ırak operasyon birde ibdil operasyonu oldu böyle zamanlarda hisse ne sahip çıkamadın milli oldugunu gösteremedin gitti hep kendi cebini düşündün 10 sene önce dolar bazında 1.67 doları görmüş hissenin düştügü hale bak 0.20 cent borsanın en kötüsü bence
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

bilanço ne zaman arkadaşlar
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

3. Borsanın en kötüsü demişken bir tane hisse diyeyim EGCYH bu hissenin ödenmiş sermayesi 40 milyon ama öz sermaye 563 bin yani sermayeyi yemiş bitirmiş dd ı 0.014 anlayacağınız 1 kuruş hissenin şu anki piyasa fiyatı 0.35 kuruş 20 30 gün önce 0.50 kuruşu gördü şu anki pp/dd si 23 bu rakam 34 keri gördü şirketin başı davalarla dertte şirkette çalışan sayısı 1 kişi gözaltı pazarında işlem görüyor bunları yazıyorum gidip alasını diye degil hiç tavsiye etmem ama bu şirketin bile son 3 4 aylık performansı bile galibin hisse sinden iyi grafigi metronun grafiginden yüz kat daha kaliteli yani o kadar sıg işlem olmasına ragmen bunu niye örnek verdim metronun öz sermayesi sermayenin iki katından daha yüksek gerçi öz sarmaye in sermayeyi 3 3.5 katına katladıgı zamanları dahi gördük ama bu egcyh kadar delikanlı olamadı galip feyz alırsın diye yazdım
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

4. Muthis kar geldi, herkes metroyu konusuyor, galib yatirimcisina yedirmedi bu karlari tabi, spek ne yapacak yarin gorelim ytd

5. 52 gunluk ortalama 1.40, umarim spek bugun aldiklarini 7-8 kademe yukardan bosaltmaz , milleti somurdunuz 132 milyon kar yap ama bir tavani cok gorun!!! Ytd

6. Kactan satalim metrolari kardes yarin tavan olmazsa yandik
     Alıntı Originally Posted by mamoste85 Yazıyı Oku
    52 gunluk ortalama 1.40, umarim spek bugun aldiklarini 7-8 kademe yukardan bosaltmaz , milleti somurdunuz 132 milyon kar yap ama bir tavani cok gorun!!! Ytd
    SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    Kactan satalim metrolari kardes yarin tavan olmazsa yandik

SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tavan beklemiyorum ama yapmasi lazim en azindan, 132 milyon kar sadece bu sirketten, borsada vurgunlari saymiyorum bile. Kar payi yok! Kar paylarini gurcistanda 18 lik natasalara dagitiyor. Cuma gunleri de hayirli cumalar der! . Bol sans ytd

8. 10 günlük süreçte 1.20 ortalamalı topladığım tüm malları yolladım 38 den herkese bol şans...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 109/171 İlkİlk ... 95999107108109110111119159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •