Special Days Image
Sayfa 108/171 İlkİlk ... 85898106107108109110118158 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 857 - 864 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1. Allah'tan teyzem guvenip de vermemiş. Maşallah ona Ellerinden öperim
     Alıntı Originally Posted by mamoste85 Yazıyı Oku
    Annemin emekli maasiyla biriktirdigi 30 tane ceyrek altini bana vermesini soyledim borsada degerlendireyim sana dedim, vermedi kendisi hem karda (maliyeti dusuk) hem de dizisini izliyor bizim gibi bas goz agritmiyor. Bu arsiz hirsiz cakallara niye versinler bizim gibi. Devletin aga babalari da yastik altindakini cikart diyor siz once sirket patronlarini denetimden gecirin, nerede temettu? Bilancolar gercek mi? Hisseler neden surunuyor? Metroya bakin, kac liradan mali bosaltti endeks dusunce yercekimiyle hizlica ask yasar, cikinca da hamile kadinlar gibi yurur! Teknige gore 1.46 ustune atip beklerse roketlenmesi beklenebilir. Hayirlisi bakalim ytd
    Yatırım tavsiyesi değildir

2.  Alıntı Originally Posted by asuzm Yazıyı Oku
    İllim kardeş ne yapıyorsun?
    ustad neyapayim persembe/cuma oranimi arttirdim 28/41 arasi topladim bir miktar...daha asagilar dusunurse galipcim diye oransal olarak 90krslara kadar mermi biraktim...endeks toparladiginda bayrakta gonderme planim var bakalim...simdilik yesillerde oyalaniyorum...sonuc olarak bekledigimiz gibi panik gunu degerlendirdi galipcim kademeleri ozellikle zayif tuttugu dikkatinizi cekmistir...bakalim ne olacak...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. %100 malda olmak tehlikeli...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. Batum dan bir otel satin almis, kapa haber yollamis. O parayla turkiyede yatirim neden yapmaz? Soyguncu ahlak yoksunlari , bir de avgyo icin bedelliye basvurmus yarin belki bir karar cikabilir. Bu adam bir konussa kimlere rusvet verdim diye o zaman saklanacak delik ararlar. Bu adam burdan kazandigini batuma goturuyor , orda da mafyalara rusvet dagitiyirdur yoksa barindirmazlar. Serefli devlet memurlari neden bu adamin tum malvarligina el koymaz? Yatacak yerleri yok hem galibin hem de rusvet yiyen kravatli homo sapienslerin.

5. Patronunuzun Milli mi tabansız mı olduğunu yarın göreceksiniz bence
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

6.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Patronunuzun Milli mi tabansız mı olduğunu yarın göreceksiniz bence
    Aga böyle günlerde sahipsiz bırakmaz.Yada bırakmamalı...
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

RİSK ALMAZSAN, SADECE KARNIN DOYAR.
    PAYLAŞIMLARIM, ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

8.  Alıntı Originally Posted by Borsacı34 Yazıyı Oku
    Burdan okuyunca sahte hesap mi diye twitter dan baktim ordan paylasmis. Hacklendi mi yoksa kendisi mi yazmis anlayamadik. Kendi takipcileri bile elestirmis. Ilginc mesaj, kendisi yazmissa Reis tepesine biner gibi 36 sehit olayindan sinra boyle mesaj atmasi ytd

Sayfa 108/171 İlkİlk ... 85898106107108109110118158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •