Sayfa 151/171 İlkİlk ... 51101141149150151152153161 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1. Karaktersiz glp

100 tane çocuk yapacakmış karaktersiz haysiyetsiz sapık

2. 0.90/1.0 aralığı gelirse galip te gelir...gürcistan a para lazım...

3. Bedelli yapacaktı. kaçtım. Tekrar dönmek istiyorum. Bayağı zaman oldu takip etmeyeli. Acaba bedelli yaptımı... Yada ne zaman yaptı. yardımcı olursanız sevinirim

4.  Alıntı Originally Posted by adana44 Yazıyı Oku
    bedelli yapacaktı. Kaçtım. Tekrar dönmek istiyorum. Bayağı zaman oldu takip etmeyeli. Acaba bedelli yaptımı... Yada ne zaman yaptı. Yardımcı olursanız sevinirim
    forumda kimse kalmamış. Yok mu bir babayiğit soruma cevap verecek

5.  Alıntı Originally Posted by Adana44 Yazıyı Oku
    forumda kimse kalmamış. Yok mu bir babayiğit soruma cevap verecek
    bedelliyi yüzde seksen e çektiler onay bekliyor

CPH1903 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

garıbımın nihayet bir direncı olmuş.. 1.24..... sert bir yukarı hareket sonrası aşağı süzülmesine itirazım olmaz..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

7. Bedelli yapan çöpler bitti bakın ihgyo adese bunda da aynisi olacak. Ama ilginç olan. Onlar yolda 2 kez bedelli yaparken metro sürüncemede %100 başvuru dedi 1 yil oldu Red yada kabul bir sonuç yoktu. Simdi %80 dedi. Çok ilginç spk hangi bedelliye hayır demiş ki.

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bedelliye başvurdukları bile meçhul. 100 bebe yaparken bedelliye başvurmaya zamanı bile olmamıştır galip denen haysiyet yoksunu hırsızın...
     Alıntı Originally Posted by diabl0 Yazıyı Oku
    Bedelli yapan çöpler bitti bakın ihgyo adese bunda da aynisi olacak. Ama ilginç olan. Onlar yolda 2 kez bedelli yaparken metro sürüncemede %100 başvuru dedi 1 yil oldu Red yada kabul bir sonuç yoktu. Simdi %80 dedi. Çok ilginç spk hangi bedelliye hayır demiş ki.

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

Sayfa 151/171 İlkİlk ... 51101141149150151152153161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •