Sayfa 153/171 İlkİlk ... 53103143151152153154155163 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

Diyelim ki bölündükten sonra kuruşlu rakamlara bastı hisseyi. 70-80 krş lardan alıcısı çok bunun, kaptırmış olur kendi şirketinin hisselerini.

2.  Alıntı Originally Posted by tuncay59 Yazıyı Oku
    Diyelim ki bölündükten sonra kuruşlu rakamlara bastı hisseyi. 70-80 krş lardan alıcısı çok bunun, kaptırmış olur kendi şirketinin hisselerini.
    Sen meraklanma, 70-80 kuruşa da gelir. Spek hissesinde dip yoktur. Alım için beklemekte yarar var.

3. Satın kurtulun bu hissede geri alim falan yok. Zaten iyi hiç bir hisse bedelli yapmaz. Ben aldim bedelli geldi köpek gibi pişmanım. Her kademede sattilar. Zaten bütün endesk ileri giderken bu bollukta bile düşen hisseden bir cacik olmaz. Galip metur ve diğer hisseleri götürdü. Metro da hisse sayısı bedelli sonrası 320mil olacak. Bunu kaldırmak zor. Maliyetim cok yuksek olmasa 1 gün bile düşünmem.

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    100 bin lotun var ise 80 bin TL yatırman gerekli. Bunun üzerinden hesap yapabilirsin.

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...
    onu anladım zaten. benim anlamadığım 80.000 karşılığında ne alacam.

5. 80 bin lot..
     Alıntı Originally Posted by Adana44 Yazıyı Oku
    onu anladım zaten. benim anlamadığım 80.000 karşılığında ne alacam.
    AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

6. Bu tür grupların bütün grup şirketletini birleştirip tek şirket haline getirilmeli. Aynı nitelikte çok sayıda şirketle borsada gereksiz kalabalık yapıyorlar. Niteliksiz uzun borsa tarihleri ortada grup şirketlerinin hepsinin… borsada aynı niyelikte çok sayıda şirketle alinin kulahı veliye, velinin külahı selamiye, selaminin külahı tekrar aliye oyunları hep!

7.  Alıntı Originally Posted by diabl0 Yazıyı Oku
    Satın kurtulun bu hissede geri alim falan yok. Zaten iyi hiç bir hisse bedelli yapmaz. Ben aldim bedelli geldi köpek gibi pişmanım. Her kademede sattilar. Zaten bütün endesk ileri giderken bu bollukta bile düşen hisseden bir cacik olmaz. Galip metur ve diğer hisseleri götürdü. Metro da hisse sayısı bedelli sonrası 320mil olacak. Bunu kaldırmak zor. Maliyetim cok yuksek olmasa 1 gün bile düşünmem.

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben metro yu yıllardır takip ederim. Ara sira da aldım sattım. Geri alım yapmaz. Geri alim lafinı hisse çakmak için çıkardı. KY psikolojisini iyi biliyor bu çakallar. Malı buradan çakacak 70-80 kuruşa indirecek, orada 7-8 ay bekletecek vs vs. 15 senedir bu taktikler. Seneye yazın gene bedelli ister bu çakal.

8. Ş.siz operasyon evladı rüçhanı 10 kuruşa çekti. Kendileri benim ve çok kişinin gözünde 10 değil 1 kuruşluk adam değil. Maliyet yukarıda olmasa çakar giderim....

Sayfa 153/171 İlkİlk ... 53103143151152153154155163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •