Sayfa 154/171 İlkİlk ... 54104144152153154155156164 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1. Benim tahminim tahtaya 2 TL üzerinde başka bir grup bulaştı. (Fk ve dd si çok uygundu. Bende ona kandım) Bu operasyon evladı da o grubu süpürmek için bedelli pisliğine başvurdu. Spk da bu ş.size çanak tuttu ve bedelliyi onayladı. Yapılan ş.sizliğin ky ile ilgisi olduğunu tahmin etmiyorum. Bu ky yi sulu getirir susuz götürür. Ky buna çerezdir. Dediğim gibi geri alım hikaye, gördük. Ky yi korumak için deyip utanmadan kapa bildirim yapacak kadar alçak bir grup....

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

2.  Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Benim tahminim tahtaya 2 TL üzerinde başka bir grup bulaştı. (Fk ve dd si çok uygundu. Bende ona kandım) Bu operasyon evladı da o grubu süpürmek için bedelli pisliğine başvurdu. Spk da bu ş.size çanak tuttu ve bedelliyi onayladı. Yapılan ş.sizliğin ky ile ilgisi olduğunu tahmin etmiyorum. Bu ky yi sulu getirir susuz götürür. Ky buna çerezdir. Dediğim gibi geri alım hikaye, gördük. Ky yi korumak için deyip utanmadan kapa bildirim yapacak kadar alçak bir grup....

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...
    Maksat ky korumak değil. Herkes bedelliye katılsın istiyorlar. Bedelli vurgunu yiyen hisseler bir kac ay daha sürünür.

3. Bir de şu var yalnız, halka açıklığı %62. Dikkat et galip, anahtarı kaptırma. Uğraştığı grubun gücünü bilmiyoruz. Belki bu hırsızı bile çarpar geçer...

4.  Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Bir de şu var yalnız, halka açıklığı %62. Dikkat et galip, anahtarı kaptırma. Uğraştığı grubun gücünü bilmiyoruz. Belki bu hırsızı bile çarpar geçer...

Ben Galip'in tahtasında grup filan olduğunu sanmıyorum. BIST 30 bile sinek avlarken kimse girmez bu mezarcının tuvalet kağıdına. Burada KY var. Galip'in tuzu kuru.

5. 80-85 kuruştan alima başlarım. 60-70 kuruşa kadar yolu var. Sonra Galip'in keyfini bekleyeceğim. 1.30 dan çıkarım.

6. Kamil Koç, 65 milyon dolara satılmıştı metro holding 46 milyon dolar ama tam kıyas yapılmasada sadece fikir verebilir.
    "yatırım tavsiyesi değildir"

7. Daha nitelikli bir borsa için, bu tür grupların bütün grup şirketletini birleştirip tek şirket haline getirilmeli gerek… Aynı patronların yönetimindeki aynı veya benzer nitelikte çok sayıda şirkeler borsada gereksiz kalabalık veya kirlilik yapıyorlar. Niteliksiz uzun borsa tarihleri ortada bu grup şirketlerinin hepsinin…
    Borsada aynı niyelikte çok sayıda şirketle var olma; sadece alinin kulahı veliye, velinin külahı selamiye, selaminin külahı tekrar aliye oyunları için hep!

Bırakın bu şirketlerin birlrştirilmesini, aynı nitelşkte yeni iştirak şirketlerinin borsaya kote edilmesine izin veriliyor. Oysa bu iştirak şirketleri zaten ana ortak bünyesinde dolaylı borsada sayılırlar zaten. Boş kalabalık üretmenin ne gereği var. Ayrıca uzun yıllar ana ortaklığa hiç bir şey katamamış niteliksiz iştirak şirketlerinin de borsaya kote edilmesine izin verilmesi ne berbat bir borsa yönetimi. Her alandaki gibi borsa yönetimide de”atı alan üsküdarı gecer anlayışı” egemen. Bir ülkenin ekonomi finans kurumlarının bu kadar niteliksizleşmesine veya yozlaşmasına ‘yola devam” denmesi utanç verici!

8.  Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Benim tahminim tahtaya 2 TL üzerinde başka bir grup bulaştı. (Fk ve dd si çok uygundu. Bende ona kandım) Bu operasyon evladı da o grubu süpürmek için bedelli pisliğine başvurdu. Spk da bu ş.size çanak tuttu ve bedelliyi onayladı. Yapılan ş.sizliğin ky ile ilgisi olduğunu tahmin etmiyorum. Bu ky yi sulu getirir susuz götürür. Ky buna çerezdir. Dediğim gibi geri alım hikaye, gördük. Ky yi korumak için deyip utanmadan kapa bildirim yapacak kadar alçak bir grup....

Var bir sey 2 grup var hissede biri biri info biri de a1
    Info bugün bir anda 10mil aldi hisse 1.19 kadar cikti. Sonrasında anında a.1 11mil satti hisse 1.15 çekti. Ama bu ******** a1 hisseyi öpen. Ana hisseyi çakıp rüçhan aliyor. Galiba patron a1. Bugun gücünü gösterdi. Bunu sonucu. Info 10 mil malı satmaya başladı. Su an 6mil kadar düştü satarak. A1 yaptığı serefsizlik sonucu çizmeye giden tahta 5 dk çöp oldu.
    Bu galip hangi kurum da islem yapiyor bilen varmi

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 154/171 İlkİlk ... 54104144152153154155156164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •