Sayfa 50/171 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 393 - 400 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Konu dağıtılacak 17 milyonun hususu kabul edildi diyor ben şunun anladım şöyle dağıtılmaması deseydi ve kabul edildi deseydi dagıtılmayacagı anlamı çıkardı dağıtılması dediği için ve kabul dediği için dağıtılacağı anlamı çıkar ben onda takınmadım galibin kâr payı dağıtması biraz insanı şaşırttıgı için insanların böyle temkinli yaklaşması çok normal şöyle diyor %100oranında sahip olduğumuz METRO turizm aş diyor yani bizdenmi bahsediyor veya başka bir ortağını varmış gibi söylemiş sanki ben oraya takıldım
    Bence bizden bahsetmiyor.

Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Konu dağıtılacak 17 milyonun hususu kabul edildi diyor ben şunun anladım şöyle dağıtılmaması deseydi ve kabul edildi deseydi dagıtılmayacagı anlamı çıkardı dağıtılması dediği için ve kabul dediği için dağıtılacağı anlamı çıkar ben onda takınmadım galibin kâr payı dağıtması biraz insanı şaşırttıgı için insanların böyle temkinli yaklaşması çok normal şöyle diyor %100oranında sahip olduğumuz METRO turizm aş diyor yani bizdenmi bahsediyor veya başka bir ortağını varmış gibi söylemiş sanki ben oraya takıldım
    bizim bildiğimiz metro nun yapacağı hareket degıl cidden bu. bende dahil altından ne çapanoglu cıkacak diye beklemedeyiz tüm metro severler olarak .

3. Böyle patron hisseleri patron alımıyla yükselir onun veya iştıraklerinin veya bağlı kurumlarının satımıyla düşer insanları yalan dolan açıklamalarla hisseden atmaya çalışır ardından kendisi altan alttan ona buna toplatır ardından kendi alımları gelir tolar toplar ardından hisseyi köpürtüp satar olmadı birdaha köpürtüp satar neyse bu günün konusu bu değil ky sevinsin galip para dağıtacak
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

4. Metro holdingin sahibi oldugu metro turizm sirketi temettu verecek. Yani metro holding temettü alacak. Biz degil. Eczaci kağıtlarinda da oluyor ya hani. Eczaci yatirim temettü verir İlac da temmutu alır gibi dusunun. Yanılıyor muyum?
     Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Böyle patron hisseleri patron alımıyla yükselir onun veya iştıraklerinin veya bağlı kurumlarının satımıyla düşer insanları yalan dolan açıklamalarla hisseden atmaya çalışır ardından kendisi altan alttan ona buna toplatır ardından kendi alımları gelir tolar toplar ardından hisseyi köpürtüp satar olmadı birdaha köpürtüp satar neyse bu günün konusu bu değil ky sevinsin galip para dağıtacak
    Yatırım tavsiyesi değildir

5.  Alıntı Originally Posted by kmldyg Yazıyı Oku
    Açıklamalar
    Şirketimizin %100 oranında sahibi olduğu bağlı ortaklığı Metro Turizm Seyahat ve Organizasyon A.Ş.'nin ortaklara dağıtılacak 17.082.477,33.-TL kar payı hususunun görüşülüp kabul edildiği Genel Kurul toplantısı kararları 05.12.2019 tarihinde tescil edilmiştir.
    Kamuoyuna duyurulur.
    Saygılarımızla.
    Bizlere kar payı yok metro turizm ortaklarına kar payı dağıtılacak.nokta

6.  Alıntı Originally Posted by BUGRA07 Yazıyı Oku
    Bizlere kar payı yok metro turizm ortaklarına kar payı dağıtılacak.nokta
    Mantıklı ama umarım yanılıyorsundur.

7.  Alıntı Originally Posted by ozo21 Yazıyı Oku
    Mantıklı ama umarım yanılıyorsundur.
    Yarın hisse yansımasından anlarız

Sayfa 50/171 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri