Sayfa 7/171 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 49 - 56 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
     Alıntı Originally Posted by matrokrat Yazıyı Oku
    Bodrumair doctor un acıklamasını kopyalamışın o da birkaç sayfa önce aynı acıklamayı yapmıştı. Bu nasıl mantık onu da anlamış değilim 2016 da ky ye manipülasyon yapmışlar eee 2019 da yapmamışlar. Eee ky girmiş o yüzden basmışlar aşagı... Benim eleştirim denetleme mekanizmalarının çalışmamasına. Benim eleştirim spekülatif dozda fiyat dalgalanmalarına... O zaman ben de sunu diyeyim 2016 da en azından haber gönderdiler bir gerekçeleri vardı. Şimdi ne yükseltmek için ne de düşürmek için bir nedenleri yok
    Thy'yi 4'ten 20'ye götürürken bişey yok metroya gelince mi manipülasyon? Istanbul havalimanının patlak yatırım olduğunu bile bile ki bunu dahi kalkan yapmadan koskoca Thy'yi 5 kat yükseltmek nedir?
    Son düzenleme : doctor; 20-11-2019 saat: 00:25.
    Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    georgia-china-istanbul
    Gönderi
    448
     Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Takasları atabilecek kimse varmı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. 16.11.19 İş portföy 1.42 görecek dedi ve gördü ve tam o noktadan döndü, sanırım şimdi yön yukarı
    Yatırım tavsiyeyesi değildir!

4.  Alıntı Originally Posted by ayyan Yazıyı Oku
    metro avrasya da %17 küsura karşılık gelen 50 küsur mn lot var. Aldı mı sattı mı? hiç haber göndermiyor bu aralar. Ne olacak göreceğiz.
    Bu sorunun cevabı hala belli degil
    Kimsede bilmiyor
    Eskilerde bilmiyor sanırım

LG-H818 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bence hisseye tepki gelmediği sürece bulaşmayın, Alt kademelere alıcı gelirse veriyorlar. Bırakın kendi haline, mecburen yükselteceklerdir.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

6. Bu senet bundan sonra iflah olmaz sadece 2.88 den düşerken 59 milyon satışı var gurup şirketlerinin buna dünküler dahil değil dünde satmıştır bi 15 20 milyon eder 65 70 milyon bide çıkarken yancılarınkini sattı 80 milyon satış var anlayacağınız galip bu lotları 1 liranın altından geri toplamaya başladığı zaman hisse kıpırdamaya başlar arada bir yukarı gidiyormuş gibi yapar tekrar direksiyonu çevirir geri grafiğine bi bakın bu yükselişi yapması için kaç yıl tabanda beklemiş bu hisse
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

7. Adamlar işi bitirdi. Yaslandı arkasına. Artık bezdirene kadar milleti takılır buralarda. Daha aşağıya da ufak ufak salarlar gibi bir hava var. Bulaşmak iyi değil şu an. Aşırı aşağı hareket ederse vur kaç için uygun izleyen ve nakit hazırlılığı bulunanlar için.

Valla bu hissede bu saatten sonra ne desek boş, sonuç olarak çok kişinin canı yandı. Bari bir %10-15 gibi tepki verse de millet elindekileri satıp kurtulsa diyorum.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

Sayfa 7/171 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •