Sayfa 33/171 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 257 - 264 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1. Şimdi bana kalırsa bu tahtayı 3 e götüren Galip aga değildi...müsade ettiği birileri o başka tahtalarda işlem yaparken,metroyu yürüttü...Galibin tahtalardaki sert alımlarını ilk 2 kademeye alışa yazdığı milyon lot destekleri metro tahtasında 0,70-3 yolculuğunda hiç görmedim..Hatta metro tahtası için hacimsiz bir yükseliş oldu bu yolculuğu...Bana kalırsa asıl hikaye yeni başlayacak....tabi herkes kendi bacağından asılacak...yatırım tavsiyesi olarak almayın...Ha şu anda Galip VAKFN de ...tahtayı izleyen herkes Galip olduğunu anlar zaten...orda operasyon bitsin o zaman metroyu izleyelim hep beraber...

2. Sabahına bi haber düşse de şöyle bu haftayı 2,50 üzeri kapasa

Alıntı Originally Posted by ÇELEBİOĞLU Yazıyı Oku
    Sabahına bi haber düşse de şöyle bu haftayı 2,50 üzeri kapasa
    Ben metroda 10 senedir öyle bir haber görmedim hiç

WAS-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bence bu hisse 45 kuruştan 70 kuruşa 50 kuruştan 1.10 kuruşa 80 kuruştan 1.60 kuruşa 73 kuruştan 1.10 kuruşa gidip gelmeleri hep hise toplama operasyonuydu bazen kendileri aldı kendi takaslarında kaldı bazen aldıklarını virmanladılar bazen yancılarının almasına izin ve ortam oluşturdular bazen aldıklarını sahte satışlarla adamlarının hesaplarında topladılar sonuç hareket başladığı sırada %80 zaten kendilerinde veya kendi adamlarının hasaplarındaydı çıkışıda yancılarının hisselerini sanki piyasadan topluyormuş gibi topladılar aldıkları hisse zaten kendilerinin di yani hiç panik yapmadan yavaş yavaş biri kademeye satış sıraladı diğeri ardından alışı bu yüzden 2 milyon destek atmaya hiç gerek yoktu zaten destek olmayınca doğru dürüst ky çıkışta sattıgınıda düşünmüyorum arada satan olduysada onu karşıladılar o da en fazla toplamda %5 dir 3.2 yi gördüğünde 250 55 milyon civarı lot ellerindeydi bi yirmi milon daha toplamış olsaydı işler daha farklı olurdu daha da yukarılara gidebilirdi ama 3.2 den bi twitter gurubu bi şu bi bu türedi hisede bi satış başladı 3 4 milyon satış yiyince galip korktu blok satışlar yeme ihtimalini göze alamadı çünkü dışarda 45 milyon civarı malı karşılamak yerine hisseyi kendi aşağı verdi ama 2.00 den çevirip tekrar toplamak istedi satığının üstüne en fazla 5 milyon hisse koyabildi yani o fiyatlardan istediği hisseyi toplayamadı aksi 3 ü aşınca tekrar şatış yiyince galip gemileri yaktı taban serileri başladı yani çıkış başlarken topladığı hisseler hep kendinin ve çoğu 1.00 'ın altında toplanmış hisseler o sebeple öyle taban 10 milyon 10 milyon yedirdiler tabi o satışların sahte olma sadece fiyatı düşürme gibi bi amaç ta taşıyor olabilir
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

5. Tabi bunlar hep bi düşünce yanılıyor da olabilirim bildiğim birşey yok
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

6. İnşallah vişne suyu yerine yağnışlıkla çamaşır suyu içersin Galippppp

7. 1.32 den aranızdayım ytd

8. İt oğlu it hala gözü toprakta...

Sayfa 33/171 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız