Sayfa 61/171 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 481 - 488 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1.  Alıntı Originally Posted by karayel2019 Yazıyı Oku
    Bir tek Metro da yaklaşık 190.000 lot kağıdı kalmış. Diğer bütün kağıtlarını sattı. Hiç bir yerde satacağı kağıt kalmadı. Bundan sonra tekrar toplamaya çalışacaktır. Ama açığa satışlarla biraz daha aşağıya çekip.uzun süre oyalayıp sonra tekrar yukarı yaptıracaktır da Allah bilir ne zaman.
    Yukarda yazdık metroda sadece 84 milyon lotu duruyor nerden uyduruyor dün 190 binnlotu kaldığını kaynak neren senin.

2. 19.11.2019 tarihinde Metro Ticari ve Mali Yatırımlar Holding A.Ş (METRO) payları ile ilgili olarak 1,50-1,52 TL fiyat aralığından 1.860.000 TL toplam nominal tutarlı Satış işlemi ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Metro Ticari ve Mali Yatırımlar Holding A.Ş (METRO) sermayesindeki paylarımız 21.11.2019 tarihi itibariyle % 0,03 olmuştur.
    Söz konusu paylar 06.07.2018 tarihinde sona eren ayrılma hakkı kullanımı neticesinde elde edilen paylardır.
    İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir.
    Saygılarımızla.

3.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Yukarda yazdık metroda sadece 84 milyon lotu duruyor nerden uyduruyor dün 190 binnlotu kaldığını kaynak neren senin.
    19.11.2019 tarihinde Metro Ticari ve Mali Yatırımlar Holding A.Ş (METRO) payları ile ilgili olarak 1,50-1,52 TL fiyat aralığından 1.860.000 TL toplam nominal tutarlı Satış işlemi ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Metro Ticari ve Mali Yatırımlar Holding A.Ş (METRO) sermayesindeki paylarımız 21.11.2019 tarihi itibariyle % 0,03 olmuştur.
    Söz konusu paylar 06.07.2018 tarihinde sona eren ayrılma hakkı kullanımı neticesinde elde edilen paylardır.
    İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir.
    Saygılarımızla.

4. galipçim tekrardan krşlara bekliyorum seni...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. Yönü yukarısı galip a

6. 32 yi sata sata bitiremedi

7.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    galipçim tekrardan krşlara bekliyorum seni...

Siz 2. Ve 3. Dipten bahsediyosunuz

8.  Alıntı Originally Posted by BUGRA07 Yazıyı Oku
    Siz 2. Ve 3. Dipten bahsediyosunuz
    bir aylık hedef modum olmassa yaza talip olurum. pivottan gelen hareket genelde en dibe değip düzeltir...ve testereye bağlar...pivottan gelenin hedef dibine gelirse talibim modundayım. şuan için hala süzülme modunda bana göre. bu nedenle 1.04/90krs kanalında yüklü toplamalar yapma niyetindeyim bakalım...olursa...şuan günlük gel gitlerle hala müşteri çekiyor bana göre...hacim ve volativide zayıflama olduğunda operasyon dibi görülmüş derim...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 61/171 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •