Sayfa 152/171 İlkİlk ... 52102142150151152153154162 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1. Bedelli onaylanmış. Parayı nerede kullanacaklarınıda bildirmişler. Yeni farkettim 2017 yılında 96 milyon dolara satın aldıkları otelin borcunu sıfırlamak için. Bu nasıl bir borsadır ki, bu nasıl bir hissedir ki, satın alınan sadece bir otelin değeri, bugünkü metro hissesinin piyasa değerinin yaklaşık 2 katı. Diğer şirketler, gayrimenkuller, otobüsler vs yok!!!! Az hırsız değilsin galiiipppppp... Metro bugünkü piyasa değeri 696 milyon TL, Euphoria Oteline verilen para 96 milyon dolar. Yani 96.000.000 x 13.225= 1.300 milyon TL...Şuan sadece oteli satsan 2 tane metro yatırım holding yapıyor

Galip aga 696 milyon TL x 2 fiyatına şirkete talibim. Bana satarmısın. Be adam bu nasıl fiyatlama. Unutma bu hırsızlıkların bir yerinden mutlaka çıkacaktır...Çok ah aldın çoook....

Ayrıca 100 bebe nin bez parasını da istermisin!!!!! Sen utanmazsın, istersin!

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...
    Son düzenleme : O'Sullivan; 01-12-2021 saat: 21:53.

2. Bu vatandaşa sormazlar mı, şimdiye kadar aklın nerdeydi. 2.75 den 1.20 ye geldi hisse. Endeks ise 1250 den 1887 ye çıkar iken. Galip denen hırsız teklifim halen geçerli. Metro holdinge 1.300 milyona talibim.

Ha bu arada bu açıklama millet bedelliye katılsın diye yapıldı. Küçük hissedarları düşündüğü için değil!! Arsız hırsızlar....

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...
    Son düzenleme : O'Sullivan; 02-12-2021 saat: 11:26.

3. Bu kadar beklemişim, o bedelliye de girerim... Ya hep ya hiç

4.  Alıntı Originally Posted by esiyok Yazıyı Oku
    Bu kadar beklemişim, o bedelliye de girerim... Ya hep ya hiç
    katılıyorum 🎰Yatırım tavsiyesi değil 😅

5. Olan olmuş. bedelli ne zaman bellimi. Hangi tarihde

6. Şİmdi bende yaklaşık 100.000 lira degerinde metro var. Bedellide ben 80.000 mi yatıracam. 80.000 karşılığında bana ne verecekler. bir bilen varsa bana anlatsın. ben hiç bedelli ile karşılaşmadım. Zararına satmak istemiyorum.

7. 100 bin lotun var ise 80 bin TL yatırman gerekli. Bunun üzerinden hesap yapabilirsin.
     Alıntı Originally Posted by Adana44 Yazıyı Oku
    Şİmdi bende yaklaşık 100.000 lira degerinde metro var. Bedellide ben 80.000 mi yatıracam. 80.000 karşılığında bana ne verecekler. bir bilen varsa bana anlatsın. ben hiç bedelli ile karşılaşmadım. Zararına satmak istemiyorum.

8. Geri alım neymiş!!!.. Hikaye.... Adamın cibiliyeti bozuk ise yapacak birşey yok. Bile bile girdik, katlanacağız... Yeri geldi bir hissede 10 yıl bekledim. (Tabi yaş da geçiyor) Bunda da inat edeceğim.
     Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Bu vatandaşa sormazlar mı, şimdiye kadar aklın nerdeydi. 2.75 den 1.20 ye geldi hisse. Endeks ise 1250 den 1887 ye çıkar iken. Galip denen hırsız teklifim halen geçerli. Metro holdinge 1.300 milyona talibim.

Ha bu arada bu açıklama millet bedelliye katılsın diye yapıldı. Küçük hissedarları düşündüğü için değil!! Arsız hırsızlar....

Sayfa 152/171 İlkİlk ... 52102142150151152153154162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •