Sayfa 37/171 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 289 - 296 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1. Bir baba hindi He yalah
    Galiba bindi He yallah
    Yalah, yalah He yallah

Alıntı Originally Posted by Ebulzurna Binborazan Yazıyı Oku
    Bir baba hindi He yalah
    Galiba bindi He yallah
    Yalah, yalah He yallah
    Hocam sen satma , kal metroda harbiden. Geyige sarmak icin lazim sen gibiler ,

3.  Alıntı Originally Posted by bodrumair Yazıyı Oku
    Hocam sen satma , kal metroda harbiden. Geyige sarmak icin lazim sen gibiler ,
    Kardeş zararım çok. Sermayemin dortte uçu gitti. Kafam allak bullak, kaç defa tuvalete işiyorum diye kiler odasına işemişm de haberim yok. İnşallah prostat olur bu Galip gavadı.

4. Sen metroyu sat kalan paranada eşine sana çocuklarına hediye al tez zamanda Namaza başla yaptıkların için Allah'tan af dile bak nasıl huzura kovuşursun fazla tamah insanı herşeyden. Eder bırak kim galip mağlub olursa olsun yrd

5.  Alıntı Originally Posted by sonnefes Yazıyı Oku
    Sen metroyu sat kalan paranada eşine sana çocuklarına hediye al tez zamanda Namaza başla yaptıkların için Allah'tan af dile bak nasıl huzura kovuşursun fazla tamah insanı herşeyden. Eder bırak kim galip mağlub olursa olsun yrd
    Vallaha borsaya bırakmayı kaç defa denedim. Hisse olmayınca inanın sokağa çıkınca kendimi donsuz hissediyorum ve hemen hisse alıp rahatliyorum. Namaza gelince zaten namaz kılıyor ben sadece Namazda da aklıma yine hisse ve rakamlar geliyor. Allah beni afetsin. Günahları çok her halde bu iletebilirsiniz bulaştım.

6.  Alıntı Originally Posted by Ebulzurna Binborazan Yazıyı Oku
    Vallaha borsaya bırakmayı kaç defa denedim. Hisse olmayınca inanın sokağa çıkınca kendimi donsuz hissediyorum ve hemen hisse alıp rahatliyorum. Namaza gelince zaten namaz kılıyor ben sadece Namazda da aklıma yine hisse ve rakamlar geliyor. Allah beni afetsin. Günahları çok her halde bu iletebilirsiniz bulaştım.
    )) hiç güleceğim yoktu.

7.  Alıntı Originally Posted by ozo21 Yazıyı Oku
    )) hiç güleceğim yoktu.
    Haklısın kardeş, düşenin güleni çok olur. Allah büyüktür inşallah bu lanet bugün tavan olurda hepimizi Candan güldurmus olsun.

8. Türkiye'nin nüfus sorunumu var. Önlem almak çok basit devlet her yeni evlenene 100 lot hisse versin kimsenin çocuğu olmaz. Al sana sağlıklı aile planlaması.

Sayfa 37/171 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •