Sayfa 92/171 İlkİlk ... 42829091929394102142 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 729 - 736 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1. Boz ayımı,kutup ayısı mı
     Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    acik islemden bikmadi batumlumuz...bu arada bu gün bir ayi sinyali algilandi umarim teyit görmez...

2. Piyasa düşerken bu çıkar ,tezi doğru demek ki

3.  Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    Piyasa düşerken bu çıkar ,tezi doğru demek ki
    Evet evet geçen gün piyasa düşerken
    1.26 nın altına çıkmıştı.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. yil basindan buyana yabanci oran degisim..

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. yabancı oranı

Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    yil basindan buyana yabanci oran degisim..

illim hocam , günaydınlar.

10 ocak alıcılarda; yatırım finans 2.399 bin lot merrill lync ise 1.204 bin lot almış görünüyor. yatırım finans genelde yabancıya virmanlar. ne dersiniz hareket çok yaklaştı galiba...

6.  Alıntı Originally Posted by r.elmali Yazıyı Oku
    illim hocam , günaydınlar.

10 ocak alıcılarda; yatırım finans 2.399 bin lot merrill lync ise 1.204 bin lot almış görünüyor. yatırım finans genelde yabancıya virmanlar. ne dersiniz hareket çok yaklaştı galiba...
    gunaydin ustad. hareket beklentimiz var diye girdik ustad lakin çok kasiyor bakalim umarim olacak...yeni operasyon yememis olsa garanti derdim ama operasyon yedigi icin biraz dikkat etmekte fayda var ginede...bakalim nolacak...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. metro Bu hafta güzel pirim yapmasını bekliyorum.
    Sebep:::: 3 lu pu olmuş. Onay almış. pozitif uyumsuzluk var. Yabancı payı artmış. Hisse endekse göre çok pirimsiz kalmış.
    Yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür. kendimi bağlar. yatırım tavsiye si değildir.

8. Ben de bu hafta Metrodan hareket bekliyorum.
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

Sayfa 92/171 İlkİlk ... 42829091929394102142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •