Sayfa 32/171 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 249 - 256 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1. Akıllının biri bir kuyuya taş atmış, 40 deli çıkartamamış.

Bazen insanların yazdıklarını çok ciddiye alıyorsunuz, sanal dünya burası. Her diyenin, her dediğine inanılmayacağını öğretmediler mi size?

Bozuk saat bile günde 2 defa doğruyu gösterir derler..

2. 3 ay sonra 75 tl filan olur.

3. öncelikle yukarı için simdilik test etmesi muhtemel dirençleri 1.38-1.46 ve 1.50 dir bunları kırıp ustlerine atıp kalmalı ytd

4. Grafik 1,44 - 1,51 ve 1,83 dirençlerini gösteriyor.
    Ancak malum taze operasyon yemiş, kendileri bir sürü hisselerini satmış bir tahtadan kısa sürede kendisini toparlamasını beklemiyorum.
    Birilerinin abartığı gibi tekrar 1 tl altı da olmaz.
    Bir süre böyle azalan hacimle dar bir bantta oyalanabilir. Hisseyi tekrar hareketlendirebilecek bir kap haberi, gelişme filan olmadığı sürece anlamlı yukarı hareket olmaz.

5. Bi arkadaş olumsuz neden yazıyorsun neden acaba demiş kısaca özetliyeyiim
    Bu hisseye yeni giren bir çoğu hareketin başladığı yer bura felan demiş yok öyle değil dedim 0.72 den başladı bu 3 e gitti yani 1.35 den alan arkadaşlar sanmasınki aşağıya gidecek yeri yok var yani galip buradan da satsa karlı bi başkası defter değeri 2.küsür daha aşağı vermez demiş ya kardeşim bu hissenin dd si 3 küsürken öz sermayesi 1.5 milyarken pd/ed si 0.24 iken yıllarca 1iranın altında beklemiş bi hisse yani baskılanmıß bi hisse yıllarca hal böyle bu bir spek kağıdı veya patron kağıdı doğrumu doğru öyleyse patron ne yapmış ona bakalım 3 liradan başlamış yılarca baskıyla yalan haberle topladığı hisseyi satmaya ne kadar 80 milyon doğrumu doğru ee gelmiş hisse 1.45 1.25 aralığına buradan hisse yükselir mi yükselir nasıl o sattığı hisseyı geri alırsa veya yancısina sattıysa yani bu haraleket bi silkeleme hareketiyse yükselir aksi halde bizim yıllarca düştüğümüz pozisyona düßersiniz demişim kısaca bu olumsuz yazı değil gerçekler ben hise yükselmez demedim galip herzaman herşeyi yapabilir şapkadan isterse tavşanda çıkarır fil de ama isterse 2 üstünde almayın dedim niye çünkü hisseye ky gelirse galip satar maliyeti 0 çünkü şimdi almış arkadaşlar sebaat edip metaneti koruma vakti akıl dengenizle oynar galip onun insafına kalınmış bi durum bende hise olmuş olmamış farketmez gerçekler bu şimdi alır yine satarım bu zor bißey de değil
    Son düzenleme : kilavuz; 25-11-2019 saat: 13:18.
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

6.  Alıntı Originally Posted by Eliminator Yazıyı Oku
    Grafik 1,44 - 1,51 ve 1,83 dirençlerini gösteriyor.
    Ancak malum taze operasyon yemiş, kendileri bir sürü hisselerini satmış bir tahtadan kısa sürede kendisini toparlamasını beklemiyorum.
    Birilerinin abartığı gibi tekrar 1 tl altı da olmaz.
    Bir süre böyle azalan hacimle dar bir bantta oyalanabilir. Hisseyi tekrar hareketlendirebilecek bir kap haberi, gelişme filan olmadığı sürece anlamlı yukarı hareket olmaz.
    olursa bir tepkı hareketi beklenebilir ytd

Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Bi arkadaş olumsuz neden yazıyorsun neden acaba demiş kısaca özetliyeyiim
    Bu hisseye yeni giren bir çoğu hareketin başladığı yer bura felan demiş yok öyle değil dedim 0.72 den başladı bu 3 e gitti yani 1.35 den alan arkadaşlar sanmasınki aşağıya gidecek yeri yok var yani galip buradan da satsa karlı bi başkası defter değeri 2.küsür daha aşağı vermez demiş ya kardeşim bu hissenin dd si 3 küsürken öz sermayesi 1.5 milyarken pd/ed si 0.24 iken yıllarca 1iranın altında beklemiş bi hisse yani baskılanmıß bi hisse yıllarca hal böyle bu bir spek kağıdı veya patron kağıdı doğrumu doğru öyleyse patron ne yapmış ona bakalım 3 liradan başlamış yılarca baskıyla yalan haberle topladığı hisseyi satmaya ne kadar 80 milyon doğrumu doğru ee gelmiş hisse 1.45 1.25 aralığına buradan hisse yükselir mi yükselir nasıl o sattığı hisseyı geri alırsa veya yancısina sattıysa yani bu haraleket bi silkeleme hareketiyse yükselir aksi halde bizim yıllarca düştüğümüz pozisyona düßersiniz demişim kısaca bu olumsuz yazı değil gerçekler ben hise yükselmez demedim galip herzaman herşeyi yapabilir şapkadan isterse tavşanda çıkarır fil de ama isterse 2 üstünde almayın dedim niye çünkü hisseye ky gelirse galip satar maliyeti 0 çünkü şimdi almış arkadaşlar sebaat edip metaneti koruma vakti akıl dengenizle oynar galip onun insafına kalınmış bi durum bende hise olmuş olmamış farketmez gerçekler bu şimdi alır yine satarım bu zor bißey de değil
    Çok doğru bir yorum bence galip bu alıcı olduktan sonra her fiyattan verir nasıl olsa geri topluyor metro vezir de eder rezil de ky tek şansı 3 ten buralara düşerken verdiği 80 milyon lotun bir miktarını kendi hesaplarına vermişse belki ben gibi maliyeti düşük olanlara çıkış şansı sunar aksi halde 1 in altın da en az 3 yıl sürünürüz hep beraber mepet avgyo örnekleri var tarih tekerrürden ibaret

WAS-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : isagnakkk; 25-11-2019 saat: 14:30. Sebep: Yanlışık

8. Yarın umutluyum. Niye mi ? bende bilmiyorum.

Sayfa 32/171 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •