Sayfa 34/171 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 265 - 272 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1. Munasip yerinde kıl dönmesi olur inşallah, Galipppppp acıdan kıvrım kıvrım kıvranasın evimize incir ağacı diktin gavad.

2. Hacim düştü ama mevcut hacimde maşallah alışların neredeyse 2 katı satış var.
    Dikkatimi çeken de sert düşüş yani kendi satışları bittikten sonra tahtanın genel görünümünü iki gündür negatif tutuyor. Alış kademeleri zayıf satışlar ise full dolu. Yani bariz baskılanıyor.
    Beklediğim gibi hacim düştü ve uzun süre dar bir bantta uyumasını bekliyordum ama sanki burada hikaye bitmedi gibi. Aşağı bir ikinci sert dalga veya yukarı tavan tavan çıkışlar olursa hiç şaşırmayacağım. Mtryo çıkışı ise ayrı bir hikaye.

3. Artıya geçebilirse yukarı hızlanacak, ha gayret Galip

4. Desenize metro yatırım olmasa idi biz çoktan taban olmuştuk.

Alıntı Originally Posted by Eliminator Yazıyı Oku
    Hacim düştü ama mevcut hacimde maşallah alışların neredeyse 2 katı satış var.
    Dikkatimi çeken de sert düşüş yani kendi satışları bittikten sonra tahtanın genel görünümünü iki gündür negatif tutuyor. Alış kademeleri zayıf satışlar ise full dolu. Yani bariz baskılanıyor.
    Beklediğim gibi hacim düştü ve uzun süre dar bir bantta uyumasını bekliyordum ama sanki burada hikaye bitmedi gibi. Aşağı bir ikinci sert dalga veya yukarı tavan tavan çıkışlar olursa hiç şaşırmayacağım. Mtryo çıkışı ise ayrı bir hikaye.
    Bütün ihtimalleri yazmışın. Elbet biri tutacaktır düşecek, yükselecek kim bilir dik gelmesi de muhtemel

6. Saatlerdir 32-33 saydırıyor it

7.  Alıntı Originally Posted by matrokrat Yazıyı Oku
    Bütün ihtimalleri yazmışın. Elbet biri tutacaktır düşecek, yükselecek kim bilir dik gelmesi de muhtemel
    Herhangi bir şey tutsun diye yazmadım. Sizin dertlenmenize gerek yok.

8. Sabah 1.32 den aldıklarımı 1.38 satmis

Sayfa 34/171 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •