Sayfa 56/171 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 441 - 448 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1.  Alıntı Originally Posted by matrokrat Yazıyı Oku
    Diyorlar ki 3.24 lere neden çıkardı o zaman?

70-80 kuruşlardayken yüzüne bakılmayan hissesini ucuzladı diye 1.50 lerden kapış kapış satabilmek için.

Kur değerlerine göre hisse ucuz kaldı diyorlar!

Hisse ucuz kalmadı. Dolar üzerinden bir ithalatı da yok. Otogar da gitti. Yeni bir yatırım ya da birleşme Söz konusu değil. Daha önce ki bedelli başvurusu da reddedilmişti.

Şöyle bir fizibilite yaptım diğer forumlarda dahil. Anladım ki hiç olmadığı kadar ky ye mal yüklemiş. Boşuna mı?
    Fikrimce olabildiğince mal dağıtıp bedelli açıklayacak.

Bu arada metro ile 13 yıllık hukukumuz var. Bu sayfada 400 kişiyi de gördüğüm tsubasa lı zamanlar oldu.Diğerlerine nazaran buradaki yatırımcı daha bilinçli. Diğerleri kahvehane muhabbetine çevirmiş.Yani buradaki sayının az görünmesi sizi yanıltmasın ki küçük bir harekette 100 kişi oluveriyor burada
    Usta investe bi uğra yorumların ardı arkası kesilmiyor bütün ky metroya yüklendi patronda bunu fırsata çevirdi
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

METRO bugün ortalama 1.422 fiyattan toplam 9.369.692 lot açığa satış işlemi gerçekleşmiştir, öncesinde 1.166.000 lot açık taşınmıştır, 354.070 lot açık teklif aşamasında olup taşınacaktır, açıkçılar para kazanmış olmalılar,

Hisse operasyon geçirdiği için dengelenme çabasında. 1.26 dan dönmüş ve 1.60 lara kadar tepki vermişti. Patronun satışları ile denge tekrar bozuldu. Bugün düşüşe rağmen alış satış dengeli kapattı. 1.3x leri görüp tepki verme ihtimali var. İzlemek lazım
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

4. Aşağı olmasın da,
     Alıntı Originally Posted by drarvista Yazıyı Oku
    Bu kagıt el değiştiryor, ve kesinlikle gidecek
    SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Şirketi aradım 3 gündür ocağımıza incir ağacını diktiniz diye...ortak satışı varmışşşş

6. Hep aynı hikaye. 3-5 kademe aşağıya 4-5 milyon lot alışa koyuyor ve yukarıdan malı gelene veriyor. Dün 1.40 ta 5,7 milyon lot alış vardı. Hani nerde??? Bugün 1,34 ten veriyor?

7. Aracı kurumumu aradım metro yatırım satıyor

8. dün 19 milyon önceki gün 15 milyon bugünde şuana kadar 2700.000 adet metro sattı.

Sayfa 56/171 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •