Sayfa 41/171 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 321 - 328 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

Hissede yapılan alımlar umarım göstermelik değildir. Devamını temenni ediyoruz.Çok kişinin maliyeti 1.80 ve üzerinde kaldı.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

2. birinde alım - diğerinde satım yazılmış. Pay alım satım bilgilernde ikisi de alım görünüyor.

Alıntı Originally Posted by ayyan Yazıyı Oku
    birinde alım - diğerinde satım yazılmış. Pay alım satım bilgilernde ikisi de alım görünüyor.

Tabloya detaylı bakıldığında alım olarak gözüküyor. Bir yanlışlık yoksa eğer alımlar başlamış gibi. Devamını temenni ediyoruz.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

5. Adam bir hafta önce günlük 15 20 milyon hisse satmış kimse bu alım satıma yorum yapmamış doğru düzgün şimdi iki milyon alım yaptı mı yapmadımı onu konuşuyoruz iki milyonu alsa ne almasa ne bu gün itibari ile 80 -4 =76 milyon hala el-kaide yani 76 milyon satmış bu yükseliş başladığında METRO da 80 milyon şekerde 60 milyon hisse vardı şimdi metroda 115 milyon civarı hisse var galiba yani daha 25 30 milyon satma ihtimali var 2 2 alır 10 10 satar dikkatli olun ha yukarı götürebilirde galip bu sağı solu belli olmaz
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

6. O el kaide kısmı hala ekside olacak yolda yazdım dikkat etmemişim yanlış olmuş
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Hocam cuma günkü pastayı atarmısımız

WAS-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 41/171 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •