Sayfa 164/171 İlkİlk ... 64114154162163164165166 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1. Galiba cuguli de bişeyleri sezdi ki şirketleri satışa çıkarıyor

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Gerçek mi, hikaye mi bilmek zor. Her şeyin fiyatı uçmuş; ciddi bir satış olacaksa bu defter değerlerinden çok yükseklerde olur herhalde...
    Dil aslandır, yatar eşikte...

3. Mepet uçtu, bu hala bekliyor. Ne kadar daha bekleyecek acaba?

Galip hisselerini hızlıca kızlarına devrediyor. Bu değişim bir şeylere gebe gibi ? Başka ne anlamı olabilir ki?

5.  Alıntı Originally Posted by tuncay59 Yazıyı Oku
    Galip hisselerini hızlıca kızlarına devrediyor. Bu değişim bir şeylere gebe gibi ? Başka ne anlamı olabilir ki?
    ŞÖYLE BİR ANLAMI VARMIŞ
    --------------------
    Gürcistan polisi, Metro Turizmin sahibi Galip Öztürk'e Batum'da ki ofisinde operasyon düzenledi.
    Özel Kuvvetlerin düzenlediği operasyon sonrası tutuklanan Galip Öztürk ve yöneticilerinin mal varlıklarına da el koyuldu.

6.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    ŞÖYLE BİR ANLAMI VARMIŞ
    --------------------
    Gürcistan polisi, Metro Turizmin sahibi Galip Öztürk'e Batum'da ki ofisinde operasyon düzenledi.
    Özel Kuvvetlerin düzenlediği operasyon sonrası tutuklanan Galip Öztürk ve yöneticilerinin mal varlıklarına da el koyuldu.
    Bir atasözü var. “Papaz her gün pilav yemez.”

Bir de Çerkez atasözü de der ki “ gte giren şemsiye açılmaz”
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

7. Hikmet Durgun
    @hikmetdurgun
    ·
    25d

8. Mepet satıldı diye söylenti varmış yazıyor Mepet sayfasında. Bakalım ne çıkacak tüm bunların altından...

Ben heyecan olsun diye bir telefon parası edecek kadar aldım, bekliyorum merakla...

Sayfa 164/171 İlkİlk ... 64114154162163164165166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •