Sayfa 100/115 İlkİlk ... 50909899100101102110 ... SonSon
Arama sonucu : 920 madde; 793 - 800 arası.

Konu: KRSTL - Kristal Kola

1. Niyeti bozuk adamların...

Bedelli yap... Sirkete girsin para...

Sonrada istediğin gibi kullan... Temettü ve yatırımcı çıkarını gözetme ahlakı hiç yok...

Eyfel kulesinin önünde çekilen fotoğrafın parasını, üç kuruş parasını borsada çoğaltmaya çalışan finansal okuryazarlığı düşük bilinçsiz insanlara ödetiyorlar...

Bunu yapanın haci-hoca olması ve kendini gercek dindar addetip olan biteni gorerek sesini çıkarmayalar da apayrı bir konu...
     Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    Bedelliyi ne yapacak anlamadım doğrusu....

nakit sorunu yok. üretim güzel devam ediyor....

çok büyük bir yatırımı yok. insanların cebindeki 3 kuruş paraya göz dikilmiş.

2. ayın 27 si gelirse bedelli artırımını yapalı 2 ay olmuş olaacak 35 senelik borsacıyım bu kadar densizli arsızlık görmedim tan ıkta olmadım spk ya şikayet edin onay alamaz allahtan korkmazlar yahu insanda biraz utanma duygusu olur hangi yüzle cesaretle daha 2 ay bile olmamaiıken nasıl böyle kara alırsınız bu tamamen soygundur spk buna alet olaamaz suc işlemiş olur mahkemeye kadar gider bu durum ben olsam spk nın yerine bu adamları arar hey cakallar siz ne yapmak istiyrsunuz diye hesap sorar cevaplarını cok merak ederdim so söz bu adamları hapisaneye atmak lazım arayın şirketi agzınıza gelenleri sayın ytd.

3. 2,80 e kadar verecekler galiba
    YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SADECE KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMDİR.

4. İzahname ve yatırım planını inceledim. Teneke kutu ve koruyusucuz ürünler üretmek için yeni yatırımlar yapacaklar...

sanki mevcut kapasiteyi %100 kullanıyorlarda yeni kapasite artışı yapacaklar....

pek değil hiç inandırıcı gelmedi bana doğrusu....
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

5. Hissenin 90 ' ı başkasının elinde nasılsa. Bedelliyi onlar verecek . Kendileri %10 katılacaklar, ama karar almaya gelince bütün kararları Onlar iş ya. Kusura bakmasınlar ama ben bedellide gelen paranın yatırımda kullanılacağını düşünmüyorum. Yahu geçen yıl kapasitenin %50 si dahi kullanılmadı neyin artışını yapıyorlar

6.  Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    Hissenin 90 ' ı başkasının elinde nasılsa. Bedelliyi onlar verecek . Kendileri %10 katılacaklar, ama karar almaya gelince bütün kararları Onlar iş ya. Kusura bakmasınlar ama ben bedellide gelen paranın yatırımda kullanılacağını düşünmüyorum. Yahu geçen yıl kapasitenin %50 si dahi kullanılmadı neyin artışını yapıyorlar
    vay sahsiyetsizler birde BEDELLİ açıklamışlar bunlar bir tarafında ihlas kuyrugu takılı galiba..
    kolay gelsin elinde olanlara bol şanslar..
    gıda şuan ön palanda borsada yoksa hisseyi 1.00 tl görebilirsiniz ..çünkü geçmişi bozuk bu gurubun..
    zamanında girebilirsen iyi bir para kazanabilirsiniz yanlış zaman girerseniz zarar etme olasılıgınız o kadar..
    Y.T.D
    ZIR-DELİ Y.T.D

7. Şirketimizin meşrubat kola üretim kapasitesi : 232.093.788 litre...

su üretim kapasitesi : 39.115.470 litre....

maden suyu üretim kapasitesi : 7.200.000 litre....
    -----------
    2020 yılı üretim rakamları :

meşrubat : 91.725.962 litre...
    SU : 16.764.096 litre...
    maden suyu : 451.196 litre
    ---------

2020 yılı kapasite kullanım oranları :

meşrubat : %39
    su : %43
    maden suyu : %6...

şimdi bu şirket diyorki kapasite artrımı yapmak için bedelli sermaye artırımında bulunacağım...

bana hiç ama hiç inandırıcı gelmiyor.... halka açıklık oranı fazla olduğu için parayı halktan toplayacaklar. ama yönetim hakkı kendilerinde olduğu için istediği gibi tasarruf etmek hakları olacak... ne güzel iş değil mi ?
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

8. Demoklesin kılıcı gibi başımızda sallanan şu bedelli süreci bir bitse de rahat etsek

Sayfa 100/115 İlkİlk ... 50909899100101102110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •