Sayfa 102/115 İlkİlk ... 25292100101102103104112 ... SonSon
Arama sonucu : 920 madde; 809 - 816 arası.

Konu: KRSTL - Kristal Kola

1. Bende bedelllinin olmasını ve fiyat olarak oturmasını bekliyorum yakınalım için...

Bugün Bim, A101 ve ŞOK Marketlerinde araştırma yaptım biraz. Meşrubat, soğuk çay gibi pl ürünlerin çok büyük kısmı Oğuz Gıda tarafından üretiliyor. Kristal üretimi sadece enerjinicecegu buldum. Didilerinde büyük kısmı Oğuz Gıda üretimi. Kristal kola üretimi hiç görmedim . Bir tek No On kutu içeceğinde gördüm. Kime ne üretiyor kristal bilmiyorum. Kendine ait markası da yaygın değil.

Insallah yaşadığım şehirde rastlamamışımdır diğer marketlerin pl ürünlerine ve didiye üretim yapılıyordur.

Saygılar hürmetler

2. Ne bedelli imiş arkadaş...

4 ay oldu yahu...

bari reddetselerde işimize baksak...

sıcakların bu kadar tavan yaptığı milletini deli gibi su , kola, meşrubat, maden duyu alıp içtiği dönemde bile hissemiz düşüyor...

çok profesyonel ( !) bir yöneyimimiz var...
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    Ne bedelli imiş arkadaş...

4 ay oldu yahu...

bari reddetselerde işimize baksak...

sıcakların bu kadar tavan yaptığı milletini deli gibi su , kola, meşrubat, maden duyu alıp içtiği dönemde bile hissemiz düşüyor...

çok profesyonel ( !) bir yöneyimimiz var...
    bu kadar uzadıgına göre eksik dosyalar vardır ..yaksa engeç 2,5 ayda ret veya evet derlerdi ..?
    bence RET etmeleri daha mantıklı büyüme potansiyeli yok ..bence yabancı bir ortak bulmaları ve dışa açılmaları daha mantıklı..ihracat payı var fakat herhalde ihlas pazarlama kanalı ile yapıyorlar..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

4.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    bu kadar uzadıgına göre eksik dosyalar vardır ..yaksa engeç 2,5 ayda ret veya evet derlerdi ..?
    bence RET etmeleri daha mantıklı büyüme potansiyeli yok ..bence yabancı bir ortak bulmaları ve dışa açılmaları daha mantıklı..ihracat payı var fakat herhalde ihlas pazarlama kanalı ile yapıyorlar..?
    Ustad güya gelecek parayı kapasite artırımında kullanacaklar...

Yahu mevcut kapasiteyi tarihinde hiç bir zaman %50 bile kullanmış değil şirketimiz. neyin kapasitesi artışını yapacaklar. ya da kapasiteyi artırıp ne yapacaklar ?

saçma sapan bir iş... inşallah red edilir.

5.  Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    Ustad güya gelecek parayı kapasite artırımında kullanacaklar...

Yahu mevcut kapasiteyi tarihinde hiç bir zaman %50 bile kullanmış değil şirketimiz. neyin kapasitesi artışını yapacaklar. ya da kapasiteyi artırıp ne yapacaklar ?

saçma sapan bir iş... inşallah red edilir.
    % pay ky dagıtılmış oldugundan sıcak ve bedava para bulmak istiyorlar: SPK bence red etmesi gerekir ..?
    sen normal potansiyeli kulanımını dahi yapmayıp sacmalıyorsun diyip üstüne birde şirkete yönetimine yüklü biir ceza kesse tatından yenmez..
    ZIR-DELİ Y.T.D

6. Şirketimizin meşrubat üretim kapasitesi : 232 milyon litre

su üretim kapasitesi :39 milyon litre

maden suyu üretim kapasitesi : 7,2 milyon litre

2020 meşrubat satışı : 91 milyon litre...

2020 su satışı : 16.7 milyo n litre

2020 maden suyu satışı : 0,45 milyon litre

2020 meşrubat kapasite kullanım oranı : %39

2020 su kapasite kullanım oranı : % 43

2020 maden suyu kapasite kullanım oranı : %6,25...

hal böyle iken şirket neden kapasite artırımı için bedelli sermaye artırımı yaparki.....

7.  Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    Şirketimizin meşrubat üretim kapasitesi : 232 milyon litre

su üretim kapasitesi :39 milyon litre

maden suyu üretim kapasitesi : 7,2 milyon litre

2020 meşrubat satışı : 91 milyon litre...

2020 su satışı : 16.7 milyo n litre

2020 maden suyu satışı : 0,45 milyon litre

2020 meşrubat kapasite kullanım oranı : %39

2020 su kapasite kullanım oranı : % 43

2020 maden suyu kapasite kullanım oranı : %6,25...

hal böyle iken şirket neden kapasite artırımı için bedelli sermaye artırımı yaparki.....
    yatıırmcı ilişkileri bölümüne de yolladım bu mesajı gelen cevap :

Merhabalar

mevcut durumu yeni ve teknolojik ekipmanlarla yenilemek için.

Saygılarımla

8. Ne olcaksa olsun da onumuze bakalim;)
    Ytd

Sayfa 102/115 İlkİlk ... 25292100101102103104112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •