Sayfa 50/116 İlkİlk ... 40484950515260100 ... SonSon
Arama sonucu : 926 madde; 393 - 400 arası.

Konu: KRSTL - Kristal Kola

Dün dediğim gibi 2.28 den ayrılmıştım.2.18 e gelse alacaktım gelmedi alamadık.Bende (2.49-2.50 DEN) SODA ya daldım artık krstl nin düşmesini soda nın çıkmasına oynuyorum.Ama her an geri de dönebilirim.Seviye vermiyeyim ayıp olmasın.SAYGILAR SEVGİLER

Bu arada bir bilgi paylaşayım son dakikada credit swıss 1.910.000 lot destek atmış.O da olmazsa fena olurmuş.Yarın ki açılış da kimin alıp kimin satacağını şimdiden merak etmeye başladım.Sert yukarıda olabilir aşşağıda enteresan bir durum.
    Ama aşşağıda olsa yukarıda olsa ben yancılık yapacam sadece beleş 1çay içerim,kim okeye dönüyor kim okey atar ona bakacam.

3.  Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    Bu arada bir bilgi paylaşayım son dakikada credit swıss 1.910.000 lot destek atmış.O da olmazsa fena olurmuş.Yarın ki açılış da kimin alıp kimin satacağını şimdiden merak etmeye başladım.Sert yukarıda olabilir aşşağıda enteresan bir durum.
    Ama aşşağıda olsa yukarıda olsa ben yancılık yapacam sadece beleş 1çay içerim,kim okeye dönüyor kim okey atar ona bakacam.
    Bende dün 2,34 ten verince senle aynı pozisyondayım, izliyorum keyifle ama kristal düştükçede kaşıntı yapıyor bende, elim al tuşuna gitmeye başladı )

Alıntı Originally Posted by Siyah Yazıyı Oku
    Bende dün 2,34 ten verince senle aynı pozisyondayım, izliyorum keyifle ama kristal düştükçede kaşıntı yapıyor bende, elim al tuşuna gitmeye başladı )
    Ben şu an yüklü miktarda soda dayım çayım ı yudumluyorum.İstediği kadar çıksın düşsün.Alımı haftaya çarşambadan önce yapmam ben olsam.

Dün demiştim soda ya geçecem diye 6.49 ortalama ile ordayım

6.  Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    Dün demiştim soda ya geçecem diye 6.49 ortalama ile ordayım
    Allah bereket versin bende şişecam dan güzel kazandım bugün bi yandan da kristale girmeye devam ediyorum, bi düzeltme yapacaktı zaten, zamanında çıkabilmeyi başardık, dur bakalım kaçtan sonra toparlayacak...

Çarşamba ne alaka hocam?
    Pazartesi kopar bu hisse!
     Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    Ben şu an yüklü miktarda soda dayım çayım ı yudumluyorum.İstediği kadar çıksın düşsün.Alımı haftaya çarşambadan önce yapmam ben olsam.
    GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Çarşamba ne alaka hocam?
    Pazartesi kopar bu hisse!

GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Öncelikle hissenin biraz soğuması lazım.Biraz hazmetmesi lazım,hiç bir haber yokken çıkmış bir hisse yatayda gitmezse dahada düşmeye mahküm olur.Ben en iyi ihtimalle çarşamba dedim aksi taktirde 10 gün derdim oda ayın 10 pazartesi ye denk gelir.
    KORKUTMAK İSTEMEM ama ben sattığım için tekrar almam için hissenin 1.85-1.86 lara gelmesi lazım,aksi taktirde yaklaşmam,satmayanlar için iş değişir.
    Umarım bana alım fırsatı vermez arkadan el sallarım.
    Şu an soda dayım ama bntas-krstl favorim Bntası 2.88-2.90 lı seviyelerden almayı düşünüyorum gelmezse ona da el sallarım.Herkezin stratejisi farklıdır sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer.Yıllardır borsadayım çok kazanayım derken insan çok kaybeder.
    SAYGILAR SEVGİLER

Sayfa 50/116 İlkİlk ... 40484950515260100 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •