Sayfa 53/115 İlkİlk ... 343515253545563103 ... SonSon
Arama sonucu : 920 madde; 417 - 424 arası.

Konu: KRSTL - Kristal Kola

1. Bilanco tarihini bilen var mi? Beklenti nedir ?

2.  Alıntı Originally Posted by Ga1975 Yazıyı Oku
    Bilanco tarihini bilen var mi? Beklenti nedir ?
    KRİSTAL KOLA VE MEŞRUBAT SANAYİ TİCARET A.Ş. Faaliyet Raporu (Konsolide) Yıllık 2019 01.01.2020 10.03.2020
    ZIR-DELİ Y.T.D

3. Tesekkurler Sulzer.iyi birseyler olacak gibi .bakalim.ytd.

4. Martin ilk hafta sonuna kadar korkutmali testere hareketiyle dokmeye calisirlarsa anlayacagim ki bilanco iyi gelecek.butun agirligi buraya veririm.yazin 080 lerde olan hissenin simdiki seviyesi beni tetikte bekletiyor .simdilik agirlikli tekfendeyim.ytd

Bugün 2.37 i test ederek beklentim doğrultusunda hareket etti.Sadece kapanış hiç hoşuma gitmedi.En azından 1 kademe yukardan kapatabilirdi.Speek burda birşeyler söylüyor ama malesef ben anlayamadım.Bugün de devrede finans vardı 1.400.000 lot ile.Ortada bir top çeviriyorlar ama benim beynim eror verdi.Yarın ki hareketine göre kararımı verecem.Tammamı devammı diye.
    SAYGILAR SEVGİLER

6. Sayın Scharif07 son durum nedir neye karar verdiniz.

Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    Sayın Scharif07 son durum nedir neye karar verdiniz.
    Bugün 2.10-2.09 lara değseydi satacaktım.Ama sanki benim satacağımı anlamışcasına oralara değmedi.
    Bugün ki kapanış ta pazartesi hiç iyi açilacak mış gibi durmuyor maalesef. Mutemelen 2.11-2.12 lere kadar pazartesi değmesini bekliyorum.Buralardan tekrar güç almasını düşünüyorum.Daha önce ki yazılarımda ki 10 günlük bekleme süresi pazartesi doluyor.En geç ya pazartesi yada salı hareketlenmesini bekliyorum kesin ve kesin. Olaki 2.06-2.07 ler e sarkarsa stop u da çekerim
    Bugün spek lerin pek iştahı yoktu 625.000 lot finas aldı.Gemiyi yöneten Getik yatırımdı oda sadece top çevirdi.
    Muhtemelen pazartesi yada salı ki speek imiz ya ykredi yada gedik olacak gibi duruyor.
    SAYGILAR SEVGİLER.

8.  Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    Bugün 2.10-2.09 lara değseydi satacaktım.Ama sanki benim satacağımı anlamışcasına oralara değmedi.
    Bugün ki kapanış ta pazartesi hiç iyi açilacak mış gibi durmuyor maalesef. Mutemelen 2.11-2.12 lere kadar pazartesi değmesini bekliyorum.Buralardan tekrar güç almasını düşünüyorum.Daha önce ki yazılarımda ki 10 günlük bekleme süresi pazartesi doluyor.En geç ya pazartesi yada salı hareketlenmesini bekliyorum kesin ve kesin. Olaki 2.06-2.07 ler e sarkarsa stop u da çekerim
    Bugün spek lerin pek iştahı yoktu 625.000 lot finas aldı.Gemiyi yöneten Getik yatırımdı oda sadece top çevirdi.
    Muhtemelen pazartesi yada salı ki speek imiz ya ykredi yada gedik olacak gibi duruyor.
    SAYGILAR SEVGİLER.
    Sayın Scharif07 nasıl bugün dediğiniz gibi oldumu.

Sayfa 53/115 İlkİlk ... 343515253545563103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •