Sayfa 58/116 İlkİlk ... 848565758596068108 ... SonSon
Arama sonucu : 925 madde; 457 - 464 arası.

Konu: KRSTL - Kristal Kola

1. Gıdalar hepsi gitti bu ne yapacak

2. 1.43 ustu 1.50 olası ytd

3. Sırkeleme burada bırakmazlar sanırım ytd

4. bir ara bir fısıltı vardı KRSTL pınarsu,yu alacak diye
    pınarsu krstl,ı 2,5 defa satın alır şimdi ..
    https://invst.ly/q3nln

suriye sıkıntısı hisse düşer..
    petrol düşer hisse yine düşer..
    virüs salgın hasıl olur daha fazla düşer..
    sürü pisklojisi ile yine düşer ..
    KRSTL en fazla düşenler arasında 8 ayda kazandıgı degeri 1,5 ayda %80 geri verdi : bence alkışlamak lazım
    ZIR-DELİ Y.T.D

5. Fiyat olarak özellikle Ramazan Ayı öncesi kaymaklı kadayıf kıvamına geldi ama korona virüs yüzünden herkes tedirgin doğal olarak....

ama sonsuza kadar sürecek değil ya bu virüs....
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

6. Virüs etkisini yitirebilir ancak ekonomiye verdiği zararların ne zaman toparlanacağı büyük muamma...

Ülkeyi de aşan yangın büyük, global bazda literatüre geçmemiş ekonomik gelişmeler oluyor...

Maalesef uzun süredir yazma lüzumunda bulunmadım ortalık toz duman.Hemen hemen hepimiz neredeyse bütün bist bütün dünya corona belasın dan dolayı korkunç zararlar içindeyiz 3-5 ay içinde kazandığımızı 20 gün içinde teslim ettik.
    Her oyunda yatırımda nerdeyse aynı kural vardır kaybettiğini genelde kaybettiğin yerde ararsın.Bist te kaybettiğni altın da yada dövizde yada fonda aramzsın.Kaldıraçlı işlemler hariç.Zaten hiç o işlemlere merakımda olmadı.Olmayacakta (lakin, maximum risk ve çok tehlikeli)
    Şimdi asıl konumuza gelelim,
    Krstl nin durumu ne olur ...200 günlük ortalaması 1.39 ve oradan neredeyse %41 uzaklık ta maalesef.Ve en çok negatif tepkiyi verenlerden olan bir senet.
    Son 1 ay içine en çok satanlar İLK ÜÇ FİNANS 1.690.000
    DEUTSCHE 1.430.000
    CITI 1.095.000
    ALAN İLK ÜÇ

VAKIF 2.597.000
    ZIRAAT 961.000
    İŞ 681.000 LOT

SON 3 AYDA SATAN İSE 7.000.000 LOT İLE CITI .(şu an elinde sadece 70 bin lot kalmış citi nin)Yani aslında darbeyi citi vurmuş oluyor.Bu arada diğer bir çok hisseyi de araştırdım.

Ordada durum çok farklı değil, yani citi bir çok hisseden tamamen çıkmış görünüyor.ABD de de kriz olunca para ülkesine kaçmış görünüyor.Ben de ABD li olsam o kadar büyük sermaye ile bakkal karı yapan bir şirketin hissesini ne kadar taşımak isterim ki.
    Dolayısıyla böyle bir ortamda en azından gıda şirketi olması sebebi ile 1. çeyrekte birazcık insaflı yada mantıklı kar açıklamasını umut ediyorum.
    200 günlük ortalaması olan 1.39 a ulaşması da hayli zor görünüyor.Yani trend tamamen kötünün kötüsü.Teknik ve temel şuan işlemiyor.Şimdi diyeceksiniz ki madem öğle niye bu kadar yazdın o zaman.
    Sorunu cevabı;27.08.2019 0.87 den gelen tepki ile 0.97 kapanış yapan krstl bugün itibarı ile orasını test etmiş bulunuyor.

Sayfa 58/116 İlkİlk ... 848565758596068108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •