Sayfa 6/116 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 925 madde; 41 - 48 arası.

Konu: KRSTL - Kristal Kola

1. sagolasin inşallah güzel günler görürüz
    Tekkeyi Bekleyen Çorbayı İçer

2. Günlerdir 1.41 in altına salmiyorlar. Bakalım sonunda ne çıkacak. Hayırlısıyla bakalalim

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 10 yıllık trend neden bitti dedim biraz açıklama yapayım..?
    normal şartlarda 1.50/170 arasında olması gerekiyordu ve burda yataya sarması ve kazanılmış fiatın hazmetmesi gerekiyordu..
    fakat bedelli sermaye artırımı hissenin haberi hissenin 1.00 tl veya altına düşeecegini gösterdi :
    bedelli açıklandıgında 1.50 olan fiat altına gelmeyip deger bulsa idi tam tersini düşünecektik :
    krstl 2016 dibi 0.98 tl altına geldi bedelli sonrası buda yükselen deger elilotun finiş yaptıgını gösteriyor..
    önümüzde yeni bir yol ve çizelge sunuluyor fakat hissein %90 işlem gören bir hisse durumuna düştü ve aynı zamnda derinligi olan bir hisse durumuna geldi :
    yatırımlar tamamlanması için onay alındı :hisse azda olsa 2018/9 büyük zarar yazan 2019/9 da azıcık kar durumuna döndü..
    önümüzde yeni bir trend başlangıcı var bu hedef fiat 6.xx ile 8.xx arasında biryerlere gitme olasılıgı var uzun vadede fakat bunu destekleyecek unsurlar olması gerekir bir ortak gibi :önce düzeltme nerde yapacak onu bir görelim hesaplamayı sonra yaparız:
    para yönü yön çizgileri çizer ..?
    ülke durumuna ve borsaya güveniyorsanız 300 üzerinde hisse var güven duyamıyor veya şüphe ile gözlemliyorsanız nakitte kalın..
    bol şanslar.
    ZIR-DELİ Y.T.D

4. Arkadaşlar aldığım fiyattan vedalaştım. Kalanlara sağlık ve bol sansYTD

5.  Alıntı Originally Posted by ulas351 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar aldığım fiyattan vedalaştım. Kalanlara sağlık ve bol sansYTD

ZIR-DELİ Y.T.D

6.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    10 yıllık trend neden bitti dedim biraz açıklama yapayım..?
    normal şartlarda 1.50/170 arasında olması gerekiyordu ve burda yataya sarması ve kazanılmış fiatın hazmetmesi gerekiyordu..
    fakat bedelli sermaye artırımı hissenin haberi hissenin 1.00 tl veya altına düşeecegini gösterdi :
    bedelli açıklandıgında 1.50 olan fiat altına gelmeyip deger bulsa idi tam tersini düşünecektik :
    krstl 2016 dibi 0.98 tl altına geldi bedelli sonrası buda yükselen deger elilotun finiş yaptıgını gösteriyor..
    önümüzde yeni bir yol ve çizelge sunuluyor fakat hissein %90 işlem gören bir hisse durumuna düştü ve aynı zamnda derinligi olan bir hisse durumuna geldi :
    yatırımlar tamamlanması için onay alındı :hisse azda olsa 2018/9 büyük zarar yazan 2019/9 da azıcık kar durumuna döndü..
    önümüzde yeni bir trend başlangıcı var bu hedef fiat 6.xx ile 8.xx arasında biryerlere gitme olasılıgı var uzun vadede fakat bunu destekleyecek unsurlar olması gerekir bir ortak gibi :önce düzeltme nerde yapacak onu bir görelim hesaplamayı sonra yaparız:
    para yönü yön çizgileri çizer ..?
    ülke durumuna ve borsaya güveniyorsanız 300 üzerinde hisse var güven duyamıyor veya şüphe ile gözlemliyorsanız nakitte kalın..
    bol şanslar.
    Teşekkürler dostum😀

7. url=https://hizliresim.com/anbgN2][/url]

Şu grafikten dolayı elim satmaya varmıyor en azından 0.23 görülmeli .1.55 o rakam ordan düzeltme gelmeli

Sayfa 6/116 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •