Sayfa 66/116 İlkİlk ... 1656646566676876 ... SonSon
Arama sonucu : 925 madde; 521 - 528 arası.

Konu: KRSTL - Kristal Kola

1. Bir arkadaş bu hisseyi ve buna benzer hisseleri bana sordu.
    Ben de ona dedim ki bu tür hisselere para yatırmak "soba borusunda para saklamak gibi bir şey"
    Bilmem anladı mı?
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

2. Ben şunu anladım usta y.kredi nin öptüğü tahtaya bulaşmayacaksın

3.  Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    Bir arkadaş bu hisseyi ve buna benzer hisseleri bana sordu.
    Ben de ona dedim ki bu tür hisselere para yatırmak "soba borusunda para saklamak gibi bir şey"
    Bilmem anladı mı?
    buna benzer hisseler ..?aklımda olanlar
    1.ersu,FİAT 6.54.... d.d 5.57
    2.pınsu,FİAT 7.81... d.d 6.76
    bu iki hisse neden bu kadar degerlendi zaten çözemeyizde..şuan bu iki hisse yerine illaki alacaksam krstl daha mantıklısı..?

krstl 1.90 d.d1.50

birçok hisse var neden uçuk kacık rakkamlarda dolaşıyor mesala BURVA ..? pd.dd 23 katından işlem görüyor fiat 20.12
    veya THYAO ky yatırım yapabilirmi...? fiat 10.62 pd.dd 0.36 fk 3.23 sermaye 1.380 miyon kar 4.500 milyon tl
    bakınca cok cazip fakat 10 tl param olsa 1 tl yatırmam nedenmi ..neyse onuda yazalımda düşünmeyin.?
    bu şirketin tüm mal varlıgı 146 milyar tl toplam borç ise 106 milyar tl ...heryıl 5 milyar nakit kazansa ve borcunu kapatmak istese 21 yılda ancak sıfırlayacak şayet devlet şirketi olmasa iflas edecektir..
    neyse size kolay gelsin herkesin düşüncesine saygım sonsuz :bol şanslar
    YAZDIKLARIM KİŞİSEL GÖRÜŞLERİMDİR KİMSEYİ BAGLAMAZ VE YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR ..????
    Son düzenleme : sulzer; 30-04-2020 saat: 00:42.
    ZIR-DELİ Y.T.D

4.  Alıntı Originally Posted by Börsianer Yazıyı Oku
    Borsa İstanbul, KRSTL hisselerindeki işlemleri nedeniyle 2 yatırımcıya 3 ay süreyle tedbir uygulanacağını duyurdu

https://m.borsagundem.com/haber/bors...etirdi/1487516
    bugün hisse bunun sıkıntısını yaşadı inşallah fazla uzun sürmez ve bu algıyı kırıp yoluna devam eder:terside olabilir kimseyi etkilemek istemem sonuçta yatırımı yapan kişi kar veya zararına kendisi katlanacaktır ::Y.T.D
    ZIR-DELİ Y.T.D

5. Sıkıntı olmaz koskoca şirket iki yatırımcı yüzünden gitmeyecekse gitmesin zaten..Şirkete borsada 2 yıl önce operasyon çekildi yavaş yavaş toparlanıyor ben 4 TL den alıp satmıştım sonra birden şelale

6. Bilançosu nasıl gelecek çok merak ediyorum

Gerçi korona nedeniyle çokta ümitli değilim ama neyse

7. Herkes küstü mü hisseye burada?

8. Ben geçen hafta çok yüklendim kendi çapımda tabi maliyeti 205 e kadar çektim ama hiç umut vermiyor gözü hep aşağıda..

Sayfa 66/116 İlkİlk ... 1656646566676876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •