Sayfa 70/115 İlkİlk ... 2060686970717280 ... SonSon
Arama sonucu : 919 madde; 553 - 560 arası.

Konu: KRSTL - Kristal Kola

1. Bilanco güzel🧿🧿

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Muhtar63 Yazıyı Oku
    Bilanço geldikten sonrada 2 gündür yaptığınız al gülüm ver gülüm hareketleri yapın göreyim sizi.
    Sen yarın tavan olacağını veya artı mı olacağını zannediyorsun.thy açıkladığı zarara bak ve endeks yarın eksi kaç olacak o zaman diyoruz ki bu lanet hisse devre kesici olur.yani bügün nasıl endeks eksi birde iken devre kestiği gibi...ben aldım ve pişman oldum...neyüdü belli olmayan ne üretiyor ki.neyse bir an önce 210 olurda bana ders olur bir daha böyle kağıt almam...

Alıntı Originally Posted by btc34 Yazıyı Oku
    Sen yarın tavan olacağını veya artı mı olacağını zannediyorsun.thy açıkladığı zarara bak ve endeks yarın eksi kaç olacak o zaman diyoruz ki bu lanet hisse devre kesici olur.yani bügün nasıl endeks eksi birde iken devre kestiği gibi...ben aldım ve pişman oldum...neyüdü belli olmayan ne üretiyor ki.neyse bir an önce 210 olurda bana ders olur bir daha böyle kağıt almam...
    Hocam öncelikle yorumumu alıntı yaparak yanıtladığınız için teşekkür ediyorum size. Ama inanın ben küçük yatırımcı dostu bir insanım. Bugün endeks yatay veya artı açsaydı krstl tavan olurdu sanırım. Piyasaları takip ediyorsanız görürsünüz bugün tüm dünya kırmızı ve bizim Bist endekside bir ara -2 ye kadar düştü ama krstl 2.01 leri de gördü. Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Muhtar63 Yazıyı Oku
    Hocam öncelikle yorumumu alıntı yaparak yanıtladığınız için teşekkür ediyorum size. Ama inanın ben küçük yatırımcı dostu bir insanım. Bugün endeks yatay veya artı açsaydı krstl tavan olurdu sanırım. Piyasaları takip ediyorsanız görürsünüz bugün tüm dünya kırmızı ve bizim Bist endekside bir ara -2 ye kadar düştü ama krstl 2.01 leri de gördü. Yatırım tavsiyesi değildir.
    bende diyorum ******** tahta yapıcısı var gider gibi yapıp satıyor...lanet bir kağıdı neden aldım diye düşündüm...endeks az eksi yapsın hemen 5 kademe düşüyor...eğer kar açıklamamış olsaydı şu an tabana yerleşirdi.haftaya endeks kötü olsun aşağılaraa gelir.iyice ezberledim...maliyete gelse vuracam...sidik üreten bir firma

Alıntı Originally Posted by btc34 Yazıyı Oku
    bende diyorum ******** tahta yapıcısı var gider gibi yapıp satıyor...lanet bir kağıdı neden aldım diye düşündüm...endeks az eksi yapsın hemen 5 kademe düşüyor...eğer kar açıklamamış olsaydı şu an tabana yerleşirdi.haftaya endeks kötü olsun aşağılaraa gelir.iyice ezberledim...maliyete gelse vuracam...sidik üreten bir firma
    Al sat tut kararı sizindir hocam, ben hiç kimseye al sat veya tut demem, demeye de hakkım yok.Ben kendi hesabıma konuşayım ben genelde orta ve uzun vadeciyim. Herkese bol ve bereketli kazançlar diliyorum.

6. krst.jpg

güzel çizilmiş bir grafik.

ytd değildir

7. Biraz pazar araştırması yaptım yine dün ,

Şirketmimiz Bim in private label markalı ürünleri için ,

1 litre şeftalili ve limonlu soğuk çay üretiyor ,

250 ml enerji içeceği üretiyor ,

200 ml plastik ambalajda limonata üretiyor ,

1 litrelik ambalajda limonata üretiyor ,

üsrekli üretim yapılıyor bu ürünler için ,
    --------------
    A101 için üretilen 2 ürüne rastladım....

2,5 litre limonlu ve şeftalili soğuk çay
    2,5 litre limonata....

ama ürünler geldiğinde hemen bitiyor....
    -------

fasonda olsa biri 8000 diğeri 9000 marketli iki zincire yapılan üretimin çzellikle 3.çeyrekte bilançoya daha fazla etki etmesini düşünüyorum...

bunun dışında ilk 2 çeyrekte pandemiye rağmen geçen yılın ihracat rakamları yakanlanmış. 3.çeyrekte bu ivmeninde devam edeceğini düşünüyorum....

Didi üretimin sormuştum. anlaşmanın devam ettiğini ancak diğer siparişler nedeniyle biraza azaldığını ama devam ettiğini söylemişlerdi. Yeni dönemde Kristal üretimi didilerede rastlamaya başladım.

ilk 2 çeyrekte azalan su ve maden suyu satışları konusu var. Pandemi nedeniyle su ve maden suyu fabrikaları belirli dönemler kapatılmıştı. 3.çeyrekte bu iki alanda da güzel satışların yapılacağını düşünüyorum. hatta stoklarında bayağı azalacağı konusunda umutluyum.

hava durumuna göe rekor sıcaklıklar yaşandı geçen ay. önümüzdeki 5-10 günlük dönemde de sıcaklıklar rekor kıracak. Buda su , maden suyu ve soğuk çay gibi ürünlere olan talebinde en yüksek seviyelere gelmesi demek.

ben ilk iki çeyrekten sonra 3. çeyrekten çok daha fazla umutluyum.

saygılarımla
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

8. Son 1 hafta ya da 10 gündür devam eden rekor sıcaklarda su, meşrubat ve maden suyu gibi içeceklerin tüketimide tavan yapmış durumda.... Muhtemelen üretim yapan firmalar siparişleri yetiştirmek için gece gündüz üretim yapıyorlardır....

bilançomuza ne derece etki ettiğini ya da edip etmediğini bir süre sonra hepimiz göreceğiz....
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

Sayfa 70/115 İlkİlk ... 2060686970717280 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •