Sayfa 72/116 İlkİlk ... 2262707172737482 ... SonSon
Arama sonucu : 925 madde; 569 - 576 arası.

Konu: KRSTL - Kristal Kola

1. y.t.d.
    Yabancının malı bitti.Satışlar karşılandı.Top yerli de artık.

2. 2,09 altı stop olur.Direnç üstü kapatırsa fincan kulp çalışabilir.
    y.t.d.

3. N'oldu laaaayyynnn
    Yangın mı çıktı

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. alt pazar list.jpg
    alt pazara alındı.Bu grupta brüt takas uygulaması var.
    y.t.d.

5. Şirketimizin ya da bir gurubun piyasadaki hisselerden alım yapması gerekiyor. Hissemiz çok dağınık...

aslında potansiyeli olan ve bu kriz döneminde borçsuz bir şirket neden birilerinin dikkatini çekmiyor anlamıyorum.

-Bime , Çaykura , A101 ' e üretim yapıyor...

- ihracatı var...

- su ve madensuyu üretimi var...

-çok çeşitli alanlarda gazlı içecek , limonata, enerji içeceği , soğuk çay, meyve suyu , soğuk kahve gibi ürünleri üretiyor satıyor....

üretim yapılan 3 fabrikası onlarca dönüm arazisi var...

ama yinede istediğimiz harekret olmadı son 1-2 yıldır. neyse daha uzun zaman buradayız nasipse
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

6. y.t.d.

7. geçen ay yönetim kurulundan 2,42 civarından 100 bin lot alış vardı...sonra aşagıya saldı kagıt tekrar alım yok...ilginç bir kagıt halka açıklıgı çok fazla...

8. Kristal kola dikkatimi çekti

Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    geçen ay yönetim kurulundan 2,42 civarından 100 bin lot alış vardı...sonra aşagıya saldı kagıt tekrar alım yok...ilginç bir kagıt halka açıklıgı çok fazla...
    Dönemsel olarak iyi bir 9 aylık gelebilir. Fiyat olarak makul seviyelerde. Takibe aldık. Uzunca nir süredir de burası ağlama duvarına döndüyse mutlu günler neden bu kadar uzak olsun. 9 aylık beklenti ile ufak deneme alımı yaptık.

Not: yaZılanlar kesinlikle alım veya satım tavsiyesi değildir. 30 senedir bitmeyen bir küçük yatırımcı muhabbetidir.

Sayfa 72/116 İlkİlk ... 2262707172737482 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •