Sayfa 79/116 İlkİlk ... 2969777879808189 ... SonSon
Arama sonucu : 925 madde; 625 - 632 arası.

Konu: KRSTL - Kristal Kola

1. y.t.d.

2. y.t.d.

3. Yeni İş İlişkisi

Özet Bilgi

Fason Üretim Protokol Sözleşmesi İmzalanması hk.

İş İlişkisinin Başlamasının Öngörüldüğü Tarih
    26/10/2020

Açıklamalar
    Şirketimiz tarafından, aşağıda bilgilerine yer verilen ön anlaşmalar kapsamında, ilgili firma ile yeni iş ilişkisine başlanacaktır;

"Torku" markası ile Balıkesir tesislerimizde 70.000.000 adet 250 ml Alüminyum kutu ambalajlarında gazlı meşrubat üretimine yönelik olarak, PANAGRO TARIM HAYVANCILIK GIDA SAN.VE TİC.A.Ş. ile 26/10/2020 tarihinde "Fason Üretim Protokolü" anlaşması imzalanmıştır. Anlaşma konusu ürünler müşteriye 2020-2021 yılı içerisinde teslim edilerek, tahsilatı gerçekleştirilecektir.

4. y.t.d.

5.  Alıntı Originally Posted by Matmaca Yazıyı Oku
    Yeni İş İlişkisi

Özet Bilgi

26/10/2020

Açıklamalar
    Şirketimiz tarafından, aşağıda bilgilerine yer verilen ön anlaşmalar kapsamında, ilgili firma ile yeni iş ilişkisine başlanacaktır;

"Torku" markası ile Balıkesir tesislerimizde 70.000.000 adet 250 ml Alüminyum kutu ambalajlarında gazlı meşrubat üretimine yönelik olarak, PANAGRO TARIM HAYVANCILIK GIDA SAN.VE TİC.A.Ş. ile 26/10/2020 tarihinde "Fason Üretim Protokolü" anlaşması imzalanmıştır. Anlaşma konusu ürünler müşteriye 2020-2021 yılı içerisinde teslim edilerek, tahsilatı gerçekleştirilecektir.
    Tahmini 80-100 milyon tl lik anlaşma.Olumlu etkiler umarım.

6.  Alıntı Originally Posted by Matmaca Yazıyı Oku
    Yeni İş İlişkisi

Özet Bilgi

26/10/2020

Açıklamalar

Müthiş bir haber bu.....

Ekim ayına geldik büyük kısmı önümüzdeki yıla sarkacaktır. Ha Torku firması maliyetler artacaktır deyip üretimin çoğunu bu yıl yaptırıp depolarsa bilmiyorum...

ama yanesi 1 tl bile olsa 70 milyon tl ciro eder. Toplam cironun yarısı kadar yani.

Bim ile , A101 ile Çaykur ile anlaşmalarıda devam ediyor bildiğim kadarıyla...

ihracatı ve kendi üretimi de var...

bu yıl ve bilhassa önümüzdeki yıl üretim rekorları kıracağını düşünüyorum ben....
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

7. y.t.d.

8.  Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    Müthiş bir haber bu.....

Ekim ayına geldik büyük kısmı önümüzdeki yıla sarkacaktır. Ha Torku firması maliyetler artacaktır deyip üretimin çoğunu bu yıl yaptırıp depolarsa bilmiyorum...

ama yanesi 1 tl bile olsa 70 milyon tl ciro eder. Toplam cironun yarısı kadar yani.

Bim ile , A101 ile Çaykur ile anlaşmalarıda devam ediyor bildiğim kadarıyla...

ihracatı ve kendi üretimi de var...

bu yıl ve bilhassa önümüzdeki yıl üretim rekorları kıracağını düşünüyorum ben....

Dostum ciro önemli değil.. 70 milyon adet var ortada ..burada şirket e kristale adet başı 0.50 krş kalsa 35 milyon kâr demek 0.30 krş kalsa 20 milyon kâr demek

Sayfa 79/116 İlkİlk ... 2969777879808189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •