Special Days Image
Sayfa 55/115 İlkİlk ... 545535455565765105 ... SonSon
Arama sonucu : 920 madde; 433 - 440 arası.

Konu: KRSTL - Kristal Kola

1. .......................?
    ZIR-DELİ Y.T.D

2.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    bu vergi,ye göre düzenlenmiş beyan : konsolide farklı olacaktır diye düşünüyorum..?
    konsalide,de 3 milyon yakın veya üzerinde kar gelebilir diye düşünüyorum ..
    inşallah öyle olur Üstadım.....

Kristal Didinin fason üretimine en azından birkaç yıl daha devam edecek. Geçen yıl pek ağırlık verememişlerdi Didi işine. Bu yıl daha farklı olucaktır diye düşünüyorum....
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

96.000.000 sermayeli bir şirket 9.000.000 zarar ediyor (2018 de) 2019 da 1.000.000 kar ediyor.Yani bu işe akıl sır ermiyor.Arkadaşım git paranı faize dövize altına borsaya yatır hepsinde daha çok kazanırsın.İnsanı aptal yerine koyuyorlar. Normal bir dükkan 1.5--2.000.000 sermayeli aynı parayı kazanıyor.
    Yani kim inanır bunların bu kadar az para kazandığına,ya biz aptalız yada bunlar hiç ama hiç işi bilmiyor ve paraları çok.Yav git bir arsa al 1 sene sonra en az %10 karla sat niye bu kadar insanla uğraşasın ki niye 1 sene boyunca çile çekesinki...
    Ama hesap ayrı düşünce farklı
    Suç gene devlette gidecek hesap soracak arkadaşım bu kadar yüksek sermayeli bir şirket neden iflasını vermiyorda çerez parasına çalışıyor diye,aç bir defterlerini yada kayyum ata 3 ay bir denetle bir dolap dönüyormu dönmüyormu diye...
    Off Off
    2.07 sat radar ına girdi muhtemelen yarın ki performansına göre stop yapacam.
    Nitekim en az 10 gün daha yatay gider Yarında hareket çekmezse.İkince ana hissem olan BNTAS a geçerim bunun la uğraşacağına...

SAYGILAR SEVGİLER

4. sn:SCHARİF 07
    güzel analizleriniz var şu 10 gün işini bir türlü çözemedim : böyle bir teknik analizmi var
    ZIR-DELİ Y.T.D

Şöyle diyelim,
    Genel de hisseler (sert hareketlerden sonra)belli bir hızda çıkış yada düşüş trendinden sonra hazm etme süreleri oluyor buda 2 hafta 10 iş gününe denk geliyor.Teknik ve temel olarak ta takip sonucu genel de bu süreler sarfında trent yön değiştiriyor.Tabiki çok özel bir durum olmadıkca.
    Bu gün elim satış düğmesine gitti geldi 2.07 yi zorlasaydı malın yarısını boşaltacaktım.Hisseye pozitif bakmaya çalışıyorum elimde olduğu için (duygusallık var biraz) Ama dünkü en yüksek seviye olan 2.15 i test edip geri döndü.En azından 2.16 ya 1 lot değmesi lazımdı onuda yapmadı.
    Türkçesi benim karar vermem için iki türlü senaryo vardı ikiside olmuyor ortada bekliyorum ama elim sat düğmesine daha yakın duruyor duygusallık da peşimi bırakmıyor çok kararsızım.Speek görevini süper yapıyor.
    İlerleyen saatlerde özellikle faiz karar ı sonra sı bir daha değerlendirecem saat14 den sonra yani.
    SAYGILAR SEVGİLER

6.  Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    Şöyle diyelim,
    Genel de hisseler (sert hareketlerden sonra)belli bir hızda çıkış yada düşüş trendinden sonra hazm etme süreleri oluyor buda 2 hafta 10 iş gününe denk geliyor.Teknik ve temel olarak ta takip sonucu genel de bu süreler sarfında trent yön değiştiriyor.Tabiki çok özel bir durum olmadıkca.
    Bu gün elim satış düğmesine gitti geldi 2.07 yi zorlasaydı malın yarısını boşaltacaktım.Hisseye pozitif bakmaya çalışıyorum elimde olduğu için (duygusallık var biraz) Ama dünkü en yüksek seviye olan 2.15 i test edip geri döndü.En azından 2.16 ya 1 lot değmesi lazımdı onuda yapmadı.
    Türkçesi benim karar vermem için iki türlü senaryo vardı ikiside olmuyor ortada bekliyorum ama elim sat düğmesine daha yakın duruyor duygusallık da peşimi bırakmıyor çok kararsızım.Speek görevini süper yapıyor.
    İlerleyen saatlerde özellikle faiz karar ı sonra sı bir daha değerlendirecem saat14 den sonra yani.
    SAYGILAR SEVGİLER
    teşekürler :bol şanslar
    krstl bu 10 günlük zamana uyum gösteriyormu..
    https://invst.ly/pwho4
    ZIR-DELİ Y.T.D

7. Bu kristalin spegi ...

8. Soluksuz düşüyor....

bilmediğimiz bir şeylermi var acaba ?
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

Sayfa 55/115 İlkİlk ... 545535455565765105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •