Sayfa 56/115 İlkİlk ... 646545556575866106 ... SonSon
Arama sonucu : 920 madde; 441 - 448 arası.

Konu: KRSTL - Kristal Kola

1. Endeks yüzde 3 düşerken, Bu yüz de 12 düştü çok yazık.....
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

20 günlük ortalaması 2.02
    50 günlük ortalaması 1.83
    100 günlük ortalama 1.60
    Haftalık kapanış 1.86
    2.07 den yarısı nı stop yaptığım hisseyi 1.82 den yerine tekrar koydum.Maliyeti düşürdük,
    Eğer bugün 1.82 nin altında kapatsaydı (kapatacağını hissetseydim)geri kalan kısmını da zararına verecektim.
    İnşallah haftaya 20 günlük ortalamanın üzerine tekrar atarsa (2.02),rahat bir nefes alır tekrar çıkış trendine girdiğini görebiliriz.
    Bu akşam ki fitch kararı ve rusya ile görüşmenin sonucu yani idlip davası pazartesi hem endex hem de KRSTL nin yönünü tayin edecek.
    Eğer endex te pazartesi bir düzelme olursa KRSTL de kademe kademe en geç çarşambaya hareketlenir.
    Yani umarım yada İnşallah 2.20 li seviyeleri tekrar test eder.
    Tersi durumunda endex bozulursa 50 günlük ortalaması 116.52 tamda buradan kapatmış bunun altında ki kapanışlarda,1.60 yolçuluğu gözükür malesef.
    İyi hafta sonu dileğile SAYGILAR SEVGİLER.

3. Ya insan internet adresini bir elden geçirir.....

6 yıldır gram değiştirmemişler neredeyse....
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    20 günlük ortalaması 2.02
    50 günlük ortalaması 1.83
    100 günlük ortalama 1.60
    Haftalık kapanış 1.86
    2.07 den yarısı nı stop yaptığım hisseyi 1.82 den yerine tekrar koydum.Maliyeti düşürdük,
    Eğer bugün 1.82 nin altında kapatsaydı (kapatacağını hissetseydim)geri kalan kısmını da zararına verecektim.
    İnşallah haftaya 20 günlük ortalamanın üzerine tekrar atarsa (2.02),rahat bir nefes alır tekrar çıkış trendine girdiğini görebiliriz.
    Bu akşam ki fitch kararı ve rusya ile görüşmenin sonucu yani idlip davası pazartesi hem endex hem de KRSTL nin yönünü tayin edecek.
    Eğer endex te pazartesi bir düzelme olursa KRSTL de kademe kademe en geç çarşambaya hareketlenir.
    Yani umarım yada İnşallah 2.20 li seviyeleri tekrar test eder.
    Tersi durumunda endex bozulursa 50 günlük ortalaması 116.52 tamda buradan kapatmış bunun altında ki kapanışlarda,1.60 yolçuluğu gözükür malesef.
    İyi hafta sonu dileğile SAYGILAR SEVGİLER.
    Dediklerimin arkasındayım,ama malum küresel bazda iki gündür dünya borsalarının çok kötü düşmesi bizimde çıkışımızı geciktirdi.
    Ya yarın yada cuma o rakamlara ulaşmasını bekliyorum.TABİİ AVRUPA-ABD BORSALARIDA ARTIK DÜŞMESİN YANİİ.
    SAYGILAR SEVGİLER.

5. 1.92 ustune atıp kalırsa ivme olabilir ilk yer 2.00 ytd

6. Endekste kayıp %3 geçti speğe de gün doğdu krstl her zaman olduğu gibi endeksin önünde koşuyor (-%6 ) acaba para babaları içerden yine bizim henüz bilmediğimiz bir olumsuzluğun bilgisini mi aldılar da satışlar hızlandı. Bu satışlar sadece covid-19 ile alakalı değil gibi günlerdir söylenen operasyonun ayak sesleri mi acaba malum önümüz hafta sonu.YTD

Diyecek birşey yok Krstl ın bugünkü çıkma isteği endex in -%4 kayıpla kapaması,ABD nin yine büyük ekside olması İDLİP davasının çözülmemesi dolayısıyla Krstl de tek başına gitme ihtimali yok maalesef.
    Ekranları kapatıp haftayı bekliyeceğiz.

8. Şu an ki haberlere bakılırsa idlip konusu daha ciddi bir mesele haline geldi, radikal kararlar alınabilir önümüzdeki günlerde... Allah askerimizin ve yöneticilerimizin yardımcısı olsun...

Sayfa 56/115 İlkİlk ... 646545556575866106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •