Sayfa 10/116 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 924 madde; 73 - 80 arası.

Konu: KRSTL - Kristal Kola

1.  Alıntı Originally Posted by tahtakurdu Yazıyı Oku
    DEUTCH son 3 günde 303k aldi, 98k aldi, 157k aldi, hergün azar azar alip 1 lot dahi satmiyor
    Biyiklidir ooo

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Gulbasaran26 Yazıyı Oku
    Selam olsun Kristalzedeler
    Ortak bence 1.70 den vuracak gibiler kafasina ..

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ortak 1.55-58 bölgesi geçilemezse düzeltme başlar bana sorarsan bant hareketine göre başlamalı . Benim düşündüğüm satış bölgesi 1.76-82 bölgesi burdan çok ciddi satış yiyebilir .

3. Şöyle bir şey dikkatimi çekti çok fazla krstl yorumu yapan yok Ky tahtada ciddi manada azaldı . Bu da tahtanın yukarı sürülmesini kolaylaştırır gibi . Sadece beni korkutan endeksin doygunluğa ulaşmış olabileceği

4. İki yılı aşkın her gün bu tahtayı izledim belli bir şablon var artık aklımda .Elimde nerdeyse 10 yıldır çalışmış olan bant hareketlerini gösteren güzel bir grafik var isteyen varsa özelde atarım spek ve avanelerinden dolayı heryerde paylaşmak istemiyorum

5.  Alıntı Originally Posted by hero man Yazıyı Oku
    İki yılı aşkın her gün bu tahtayı izledim belli bir şablon var artık aklımda .Elimde nerdeyse 10 yıldır çalışmış olan bant hareketlerini gösteren güzel bir grafik var isteyen varsa özelde atarım spek ve avanelerinden dolayı heryerde paylaşmak istemiyorum
    üstadım bana özelden atarsan sevinirim

6. Üstad bende özelden alabilirmiyim teşekkürler

Venus Z10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by hero man Yazıyı Oku
    İki yılı aşkın her gün bu tahtayı izledim belli bir şablon var artık aklımda .Elimde nerdeyse 10 yıldır çalışmış olan bant hareketlerini gösteren güzel bir grafik var isteyen varsa özelde atarım spek ve avanelerinden dolayı heryerde paylaşmak istemiyorum
    Üstad özelden alabilirmiyim teşekkürler

Venus Z10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 10/116 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •