Sayfa 40/116 İlkİlk ... 3038394041425090 ... SonSon
Arama sonucu : 925 madde; 313 - 320 arası.

Konu: KRSTL - Kristal Kola

1. https://invst.ly/pfqwc

daha önce bellirtmiştim 1.56 düşen kanaldan yükseliş kanalına geçmesi diye yani burası daha önce geçildi fakat düzeltme derken cevresel olaylar bu kadar gevşemesine neden oldu..?
    1.56 üzerinde durup yeşil çizgiler arasına girerse yeni bir trend başlar diye düşünüyorum :bol şanslar
    ZIR-DELİ Y.T.D

2.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    https://invst.ly/pfqwc

daha önce bellirtmiştim 1.56 düşen kanaldan yükseliş kanalına geçmesi diye yani burası daha önce geçildi fakat düzeltme derken cevresel olaylar bu kadar gevşemesine neden oldu..?
    1.56 üzerinde durup yeşil çizgiler arasına girerse yeni bir trend başlar diye düşünüyorum :bol şanslar
    Üstad 1.56 yi geçsin katılırım size

3. 1.56 gecti

4. 1.56 üzerinde kaldıgı sürece 1.83 deneyecektir : bol şanslar
    ZIR-DELİ Y.T.D

5.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    1.56 üzerinde kaldıgı sürece 1.83 deneyecektir : bol şanslar
    Üstad 1.56 ile aranizdayim hepimize hayırlı kazançlar. Bu kağıdın yeri burası değil. Izleyip göreceğiz

6. Ilı defa karanlık odada kağıt aldım 😀

7. hissemizin gediklisi olarak orta ve uzun vadeli düşünüyorum.....

yatırımların sonucunda kapasite artışının ne miktarda olduğunu yılsonu faalyet raporunda göreceğiz sanırım....

Geçen yıl Çaykurda yeni bir yapılanbma oldu Didi işine çok önem veremediler bu satışlara yansıdı. Bu yıl daha olumlu olacaktır....

Bekliyoruz sabırla...
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

8. 1,63 ile aranızdayım , iyi olur inş...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

Sayfa 40/116 İlkİlk ... 3038394041425090 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •