Sayfa 62/115 İlkİlk ... 1252606162636472112 ... SonSon
Arama sonucu : 919 madde; 489 - 496 arası.

Konu: KRSTL - Kristal Kola

1. Tam bahsettiğin kritik yerde kapattı��

Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    Dün belirttiğim seviye olan 1.25 kritik seviye idi.Orasını kırarak 1.29 tavan ile kapattı.Dolayısı ile bugün itibarı ile 20 günlük hareketli ortalaması 1.26 ya denk geliyor.Buranın da üstünde bugün kapatmayı bu havada ortamda başardı.200 günlük ortalaması bugün itibarı ile şuan 1.38.Umarım burasını yarın veya öbür gün kırabilirse trend değişebilir.Dün sattığım hisselerimi bugün geri aldım.Duruşundaki asaletten dolayı.Ama stop her zaman elimin altında.1.23-.1.24 kapatmaya kalkarsa ben yokum.
    SEVGİLER SAYGILAR.
    EVEET bugün gene stresli bir günü arkamızda bıraktık.İki kere devre kesici devreye girdi..2.27 ve 2.22 de.Ben riske girip 2.22 den hatırı sayılır mal aldım.(devre kesici devrede iken)
    Amaa kapanışa kadar ekranın başından ayrılmadım kapanış çok önemli idi.Kapanış ımız 2.24-2.25 sanki speek beni dinliyormuş gibi dediğimi yapıyor.2.23-.2.24 kapatsa aldıklarımı tekrar satacaktım zararına.Tabiki yarın sabah satabilirdim ancak.AMA BİÇAK SIRTI KAPATTI.Yarın haftalık kapanışını en kötü ihtimalle 2.26 kapatırsa çok iyi olur.Yarın 2.20 test ederse stop aynen çalışır ve dönüşüm olmaz.Anlık değip dönerse o ayrı mesele tabiki.
    Eğer yarın 1.30-1.31 kapatırsa haftaya çoşkulu pozitif bir beklenti oluşur ve 1.50 ihtimali %90 olma olasılığı olur.Dalgalanma boyu da 1.58-.159 a kadar olur.
    SAYGILAR SEVGİLER

Bir hatırlatma daha yapayım.Normalde Ramazan da prim yapması beklenen 10 hisseden birisi de KRSTL dir.Geçen sene bu başarısını gösteremedi maalesef .Umarım bu sene ramazan ayını pas geçmez Ortam pas geçmemesi için gayet müsait.

4. https://invst.ly/qbqs8

CORONA virüs,ü gerçekten dünyada ve bizde çok sıkıntılı bir zamanda geldi : hazine tam takır oldugundan herhalde bagış kampanyası başlatıldı..yani yine halka yardım için yine halktan para iste..
    krstl için ise:: ramazan nisan 24 de başlıyor bugünü saymaz isek 21 gün kaldı inşallah bu illette kontrol altına alınsın fakat dünya liderlerinin açıklamalarına bakar isek haziran,dan bahsediliyor enaz bu yıl sonunu bulur diyenlerde var..
    bu durumda GIDA ve SU ön plana çıkıyor : şayet krstl beklentim gibi 2 milyon üzerinde bilançoda kar açıklasa idi çoktan düştügümüz yerlerden tepe noktalarına çıkardık..daha önce yazdım sürü piskoljisine takılıyor..yoksa bu yılda RAMAZAN ayı filan gibi görüşler bana göre boş geçen yıl fayda saglamayan bu yıl hiç saglamaz diye düşünüyorum ..şayet 1.20 üzerinde dayanıp durabilirse tekrar yukarı kesmesi dilegi ile..
    cuma günü akşam bazı büyük şehirlerde dışarı çıkma yasagı gelebilir..?iç işleri bakanı ve saglık bakanının açıklamalarından ve istanbul B.B imamogluda bunu istiyor fakat son söz söyleyecek olan belli..
    ZIR-DELİ Y.T.D

5. Coin me şifresi varmıdır

6.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    https://invst.ly/qbqs8

CORONA virüs,ü gerçekten dünyada ve bizde çok sıkıntılı bir zamanda geldi : hazine tam takır oldugundan herhalde bagış kampanyası başlatıldı..yani yine halka yardım için yine halktan para iste..
    krstl için ise:: ramazan nisan 24 de başlıyor bugünü saymaz isek 21 gün kaldı inşallah bu illette kontrol altına alınsın fakat dünya liderlerinin açıklamalarına bakar isek haziran,dan bahsediliyor enaz bu yıl sonunu bulur diyenlerde var..
    bu durumda GIDA ve SU ön plana çıkıyor : şayet krstl beklentim gibi 2 milyon üzerinde bilançoda kar açıklasa idi çoktan düştügümüz yerlerden tepe noktalarına çıkardık..daha önce yazdım sürü piskoljisine takılıyor..yoksa bu yılda RAMAZAN ayı filan gibi görüşler bana göre boş geçen yıl fayda saglamayan bu yıl hiç saglamaz diye düşünüyorum ..şayet 1.20 üzerinde dayanıp durabilirse tekrar yukarı kesmesi dilegi ile..
    cuma günü akşam bazı büyük şehirlerde dışarı çıkma yasagı gelebilir..?iç işleri bakanı ve saglık bakanının açıklamalarından ve istanbul B.B imamogluda bunu istiyor fakat son söz söyleyecek olan belli..
    Sn. sulzer tebrikler. öngörüler tam isabet oldu. saygıyla sağlıkla kalınız.

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gelecek gece alınan yol gibidir. Yol aldıkça aydınlanır. (T2)
    Buradaki paylaşımlarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kendime faydam yok.

En önemli yer olan 200 günlük ortalaması 1.38 den geçiyor. Orası da tavana yakın olduğu için biraz zor görünüyor.En azın dan bugün 1.35 e değip 1.32-.133 den kapatsa çok iyi olur.Nitekim en son test ettiği en yüksek seviye olarak görebiliriz.1.36 değerse yarın büyük start verebilir ve kesinlikle bist ekside bile olsa yarın 1.38 bandına çıkabilir.Bu arada işlem hacminin 3 gündür düşük olması patlamaya hazır bir bomba ama önce 1.36. Şu an itibarı ile 1.31.32 arası seyrediyor.

8. Niye sessiz burasi son zamanlarda. Herkes satıp çıktı mı yoksa?

Sayfa 62/115 İlkİlk ... 1252606162636472112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •