Sayfa 105/116 İlkİlk ... 55595103104105106107115 ... SonSon
Arama sonucu : 925 madde; 833 - 840 arası.

Konu: KRSTL - Kristal Kola

1. ilk defa bedelli aşamasında olan bir hisse alacağım. şuan 1,33 den KRSTL alsam, bedelli arttırım süreci bittiğinde hisse fiyatında herhangi bir kaybım olmaz değil mi ? yani ne bedelliye katılmış ne katılmamış oluyorum. maliyetim sonuçta 1,33 olacak. bilen bir arkadaş varsa yardımcı olabilir mi?

2.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    ilk defa bedelli aşamasında olan bir hisse alacağım. şuan 1,33 den KRSTL alsam, bedelli arttırım süreci bittiğinde hisse fiyatında herhangi bir kaybım olmaz değil mi ? yani ne bedelliye katılmış ne katılmamış oluyorum. maliyetim sonuçta 1,33 olacak. bilen bir arkadaş varsa yardımcı olabilir mi?
    kendim cevapyaım bari, 1,31 ortalama ile yığınak yaptım. bedelli süreci bitince fiyattan dolayı zararım olmayacak. şuan hisse 1,29. tarihe not düşelim.

3.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    kendim cevapyaım bari, 1,31 ortalama ile yığınak yaptım. bedelli süreci bitince fiyattan dolayı zararım olmayacak. şuan hisse 1,29. tarihe not düşelim.
    Bedelli süreci seni etkilemez de hisse fiyatını etkiler diye bekliyorum. Şahsi görüşüm Pd/Dd 0,5 olmadan almam bu kağıdı. Tabi sizin tercihiniz.

Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. KRSTL - Kristal Kola

Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    6 aylık döneme ait faaliyet raporu açıklandı dostlar.....

karımız 2,2 milyon tl civarı....

satışlarda düşme var ama ciromuz artmış....

3.çeyrekte daha iyi olacaktır diye düşünüyorum...
    Dostum bunlar bu kağıt için hikaye kalıyor maalesef. Aynı senaryoyu yaşadım ben. Kağıdın bedelli sonrası gideceği yer 0,6-0,7tl derim. Sonrasında 1-2 seneye yine bir pik. Sonra ele verme. Pd/dd 1 e kadar bas. Bedelli yapıştır. 0,5 e kadar zorla. Aynı döngü

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Topladigi parayi iyi kullanirsa bi cacik olur belki

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bedelliye katılmak için Halkyatırımı aradığım da listeye yazalım yetişirse alırsınız dedi hesapta para olmasına rağmen bu işin prosedürü bu mu acaba

POCO F2 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by neron 1 Yazıyı Oku
    Bedelliye katılmak için Halkyatırımı aradığım da listeye yazalım yetişirse alırsınız dedi hesapta para olmasına rağmen bu işin prosedürü bu mu acaba

zamanı doldu diye biliyorum....

şimdiden sonra katılmazsınız...

ama fiyatı bedelliden sonraki haline geldi zaten şimdi direkt hisseyi alın neden bedelli ile uğraşıyorsunuzki.... ?
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    zamanı doldu diye biliyorum....

şimdiden sonra katılmazsınız...

ama fiyatı bedelliden sonraki haline geldi zaten şimdi direkt hisseyi alın neden bedelli ile uğraşıyorsunuzki.... ?
    Teşekkürler katıldım

Sayfa 105/116 İlkİlk ... 55595103104105106107115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •