Sayfa 48/115 İlkİlk ... 3846474849505898 ... SonSon
Arama sonucu : 920 madde; 377 - 384 arası.

Konu: KRSTL - Kristal Kola

1.  Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    Bugünkü performansı hava pusulu olduğu halde (bist -%1.63) çook kritik bir seviyede olduğu halde ,çook iyi bir performans gösterdi.Ve kapanış 1.90-.191 oldu.Yarın ki hedef fiyat (tavan hariç)2.07-2.06 diye görüyorum aşşağıda da 1.88-1.87 görüyorum.Umarım Bist kendini toparlar bizimkide korkmadan kaldığı yerden ilerler.
    Saygılar sevgiler.İtibar puanlarınızı bekliyorum tabiiki yarın.
    Ayrıldın mı kağıttan merak ettim dostum..

Aynen 2.28 den salladım.Geri gelirse alırım ileri giderse el sallarım.Azla yetinmeyen çoğu bulamaz.Sağlam kar var çıkarken bakıp düşerken ağlamayayım.2. Hedefime ulaştı nitekim.AŞŞAĞILARDAN ALIM YAZDIM NASİP

3.  Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    Aynen 2.28 den salladım.Geri gelirse alırım ileri giderse el sallarım.Azla yetinmeyen çoğu bulamaz.Sağlam kar var çıkarken bakıp düşerken ağlamayayım.2. Hedefime ulaştı nitekim.AŞŞAĞILARDAN ALIM YAZDIM NASİP
    Allah bereket versin, iyi ekmeğini yedik ama kağıt 1 yıl önce olması gereken yerlere daha yeni geldi sayılır...

Gelmezse alttan el sallayıp soda alacam onunda suyu ısındı

Doğrudur ama 0.80 lerden geldiğini unutmamak gerekir.En yüksekten satmak zor yeterki karın la mutlu ol.Ben mutluyum Sıradaki hisselere bakarım krstl nin motoru soğuyana kadar.Sonra devam tekrar

6.  Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    Doğrudur ama 0.80 lerden geldiğini unutmamak gerekir.En yüksekten satmak zor yeterki karın la mutlu ol.Ben mutluyum Sıradaki hisselere bakarım krstl nin motoru soğuyana kadar.Sonra devam tekrar
    Bu kadar yerlerde süründükten sonra bu aksiyonla birlikte 3 leri görmesi de hiç sürpriz olmaz şahsi fikrim...

Yatırım Tavsiyesi Değildir...

7. Bende sattım hisseleri....

Kalan arkadaşlara canı gönülden bol kazançlar dilerim....

Bir şey bildiğimden değil 3-5 kuruş kazandık onun için sattım....
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

Görme ihtimali var ama hani derlerya param yok ama mutluyum bizimkisi o misal.Umarım hedefinize ulaşırsınız.Ben Mrshl 3 Sene taşıdım SAĞLAM aldım ALCARI 2 sene taşıdım sağlam aldım Bntaş ı 3-4 ay taşıdım sağlam aldım.Bakalım kısmet neyse o olur.Umarım küçükler kazanır büyükler kaybeder.

Sayfa 48/115 İlkİlk ... 3846474849505898 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •